Zážitky pro ženy

Zážitky pro ženy, které si rozhodně krásný dárek zaslouží. Potěšte ženou zážitkem, na který bude hooooodně dlouho vzpomínat. Když dárek pro ženu, tak jedině dokonalý zážitek :-)

Překvapte ženu wellness pobytem, nebo ještě lépe pobytem rovnou zámku. I ženy mají rády adrenalin, tak proč nedarovat tandemový seskok, akrobatický let a další zážitky spojené s adrenalinem. Ženu jistě potěšíte darováním vyhlídkového letu balónem, nejkrásnější pohled je zkrátka z ptačí perspektivy. Nemůžeme opomenou super rychlá auta, nejen muži jsou nadšenci do automobilových zážitků. Bojíte se, abyste pořídili ten správný zážitek, darujte univerzální poukaz, tím rozhodně nic nezkazíte.

Jaký zážitkový dárek pro ženu?

Škola smyku pro začínající i mírně pokročilé řidičky. Kurz bezpečné jízdy je velmi užitečný dárek a zároveň také zábavný. Autodrom Most nabízí školu smyku přímo pro ženy. Školu smyku dále nabízíme v Příbrami, Ostravě a v Trenčíně.

Pobyty pro dva jsou velmi oblíbeným dárkem pro ženy, co víc si přát, než přestat myslet na běžné starosti a užívat si wellness a relaxaci v hotelu nebo dokonce na zámku. Nabídnou můžeme i pobyty tak trochu netradiční, co třeba víkend na jachtě nebo na plachetnici? Chcete si zážitek užít společně? Ideálním dárkem je pobyt v pivních lázních, představte si, že ležíte v kádi plném blahodárného piva, to si zkrátka užijete oba dva. Můžete si zvolit i další zážitkové pobyty, které si užijete společně a třeba i s celou rodinou nebo přáteli.

Vyčistit si hlavu, naučit se novým dovednostem a poznat svoje pravé JÁ. Kurz přežití je úžasným zážitkem, který by měl každý jednou v životě zažít. 

Adrenalinové zážitky pro ženy, které se nebojí žádné pořádné výzvy jako je třeba tandemový seskok padákem nebo bungee jumping. Pořádnou dávku adrenalinu nabízíme během akrobatického letu, nebo dokonce při letu stíhačkou. Strach a napětí zážije během nejstrašidelnější únikové hry Poltergeis, naštěstí se tu nebude bát sama :-)

Proměna vizáže není určena pouze pro ženy, které jsou nespokojené se svým vzhledem, ale je to skvělý dárek pro většinu žen, kterým pomůže proměna najít svou nejkrásnější tvář.

Vyhlídkový let balónem je dokonalým zážitkem nejen pro ženy, tímto zážitkovým dárkem rozhodně chybu neuděláte. Stejně tak můžete zvolit vyhlídkový let letadlem a můžete si být jisti, že vás s takovým dárkem rozhodně nevyhodí.

Plníme sny

Ženy mají pochopitelně svá tajná přání, co by chtěly vyzkoušet a čím by případně chtěly být. Touží stát se herečkou nebo třeba televizní moderátorkou, má ráda zvířata a touží se o ně starat, nebo snad být pilotkou letadla? Vše je předem splněno, nabídka povolání na zkoušku, nabízí nespočet zážitkových kurzů a povolání, které můžou změnit život.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.