Jízda ve formuli

Proč se na závody formulí jen dívat, když si to sami můžete vyzkoušet. Jízda ve formuli na letišti a na okruhu je nutností pro všechny automobilové fanoušky i fanynky. Vyzkoušejte jaké to je, být pilotem formule F4.

Většina z vás asi nebude věřit, že nabízíme možnost jízdy ve skutečné závodní formuli. Pravda, není to přímo formule F1, ale formule F4 jistě nadchne i toho nejnáročnějšího fanouška. Nabízíme opravdovou závodní formuli, která se stále používá v šampionátu F4, kde začínala současná esa ze světa F1. Jelikož se jedná o závodní monopost bez elektronických pomocníků, je dráha exkluzivně pronajatá, aby byla zachována bezpečnost zážitku.

Kde jízdy ve formuli probíhají?

Jízdu ve formuli Renault kategorie F4, si můžete vyzkoušet na letišti Kámen u Pelhřimova a stejným monopostem také na letišti v Trenčíně. Letištní dráha je naprosto bezpečná, formuli si zde užijete na plný plyn. Letištní dráha je postavena, aby jste si vyzkoušeli rychlost i ostré zatáčky.

Další možností je jízda na okruhu Slovakiaring, kde je exkluzivně pronajatá nejzáživnější část okruhu. Jezdí se zde Formulí Adac Master kategorie F4. Na okruhu jezdíte za instruktorem, který se svou formulí ukazuje ideální stopu a brzdné body. Pokud si na řízení netroufáte, můžete využít nabídky svezení ve dvoumístné formuli.

Simulátor formule s virtuální realitou v Brně překvapí svou reálností, pokud si na opravdovou formuli netroufáte, je to ideální možnost, jak si jízdu formulí dopřát.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.