Jízda ve formuli

Adrenalinová jízda ve formuli na letišti a na okruhu, vyzkoušejte, jaké to je, být pilotem formule F4. Proč se na závody formulí jen dívat, když si to sami můžete vyzkoušet

Jízda ve skutečné formuli!

Nabízíme jízdu ve skutečné formuli z šampionátu F4, kde začínala současná esa ze světa F1. Jelikož se jedná o závodní monopost bez elektronických pomocníků, bude to velký řidičský zážitek. Řízení formule je možné pouze na privátně pronajaté části okruhu Slovakiaring a na letišti Kámen u Pelhřimova i v Trenčíně.

Formuli budete řídit, ale nemusíte se bát. Dráha na letišti je naprosto bezpečná a na okruhu pojede před vámi instruktor v druhé formuli. Nezapomenutelný zážitek na vás čeká v unikátní dvoumístné formuli, závodník vám předvede, jak se s takovou formulí jezdí, bude to velký adrenalin, to se můžete být jisti.

Kde jízdy ve formuli probíhají?

Jízdu ve formuli Renault kategorie F4, si můžete vyzkoušet na letišti Kámen u Pelhřimova a stejným monopostem také na letišti v Trenčíně. Letištní dráha je naprosto bezpečná, formuli si zde užijete na plný plyn. Letištní dráha je postavena, pro co nejintenzivnější zážitek z rychlosti, ale jsou zde i zatáčky. 

Za jízdou na okruhu musíte na Slovensko, konkrétně do Bratislavy na Slovakiaring, kde je exkluzivně pronajatá nejzáživnější část okruhu. Jezdí se zde Formulí Adac Master kategorie F4. Na okruhu jezdíte za instruktorem, který se svou formulí ukazuje ideální stopu a brzdné body. Pokud si na řízení netroufáte, můžete využít nabídky adrenalinového svezení ve dvoumístné formuli. Jedná se o unikátní světový unikát a nezapomenutelný zážitek z jízdy.

Simulátor formule s virtuální realitou v Brně překvapí svou reálností, pokud si na opravdovou formuli netroufáte, je to ideální možnost, jak si jízdu formulí dopřát. Usednete do repliky kokpitu a vyberte si volant svého oblíbeného monopostu. Nasadíte si virtuální brýle a vrhnete se do přímo do závodu.

Co je to formule?

Formule je jednomístní závodní vůz s otevřeným kokpitem a výraznými křídly v přední i zadní části. Formule je závodní monopost, který není možné provozovat po běžných komunikací. 

Nejrychlejší momoposty jsou formule F1, nicméně formule v naší nabídce patří do kategorie F4, která je určena pro mladší a začínající jezdce, kteří rozjíždí svou kariéru závodního pilota. Začínali zde i největší současné i minulé hvězdy formule F1.

Pro koho je zážitek určen?

Řízení formule je ideální jako dárek pro všechny řidiče a řidičky, kteří by si chtěli vyzkoušet něco netradičního a strašně rychlého :-). Především jízda na letišti je naprosto bezpečná a je tak vhodná i pro úplné začátečníky. Na své si samozřejmě přijdou i zkušení řidiči. 

Pro děti a osoby bez řidičského průkazu jízda možná bohužel není, nicméně mohu využít nabídky svezení ve dvoumístné formuli na Slovakiaringu.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.