Wellness, romantické a zážitkové pobyty

Nabízíme pobyty pro dva i pro celou rodinu, vyberte si z naší kompletní nabídky tradičních i netradičních pobytů. V naší nabídce najdete wellness a romantické pobyty v hotelu nebo na zámku, pivní lázně, ale také zážitkový pobyt na jachtě i na hausbótu.

Pobytový zážitek pro dva i celou rodinu

Nechte se inspirovat kompletní nabídkou našich pobytů pro dva i pro celou rodinu, můžete vybírat dle krajů nebo si všechny pobyty seřadit podle ceny. Až na vyjímky se jedná o víkendové pobyty, respektivě, termín si můžete libovolně volit. V nabídce máme také zvýhodněné pobyty, které je možné využít pouze ve všední dny. Dáváte přednost odpočinku nebo spíše aktivnímu pobytu? Wellness pobyt pro dva bude jistě tou správnou volbou pro relaxaci a odpočinek. Pro romantiky máme v nabídkce pobyty s degustační večeří a třeba i při svíčkách. 

Aktivní pobyty okořeněné různými aktivitami nebo procházkami do přírody. Každý náš pobyt můžete trávit relaxací i aktivně, například plavba na jachtě nebo na plachetnici může být relaxační i sportovní.

Romantikům doporučujeme Tančící dům s fantastickým výhledem na starou Prahu přímo z pokoje. Noc strávená v tomto pokoji je nezapomenutelným zážitkem.

Pro rodinu doporučujeme Pohádkovou vesničku, velký zážitek z ubytování v pohádkovém domečku hlavně pro děti. Pro celou rodinu bude jistě dokonalým zážitkem pronájem hausbótu.

Všechny pobyty v naší nabíce si můžete vylepšit o zážitky, stačí si jen vybrat zážitek z okolí hotelu a máte dokonalý pobyt na který nikdy nezapomenete.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.