Top hotely

Nejúžasnější pobyty na jednom místě! Stačí kliknout a můžete vybírat ze široké nabídky ubytování, od wellness, romantických, až po netradiční hotely se skvělou nabídkou.

Pobytový zážitek pro dva i celou rodinu

Nechte se inspirovat kompletní nabídkou našich pobytů pro dva i pro celou rodinu, můžete vybírat dle krajů nebo si všechny pobyty seřadit podle ceny. Až na výjimky se jedná o víkendové pobyty, respektive, termín si můžete libovolně zvolit. V nabídce máme také zvýhodněné pobyty, které je možné využít pouze ve všední dny. Nakupovat pobyt u zážitkové agentury má jednu velkou výhodu, pobyt si u nás můžete vylepšit o zážitky v okolí a to jinde nenajdete.

Dáváte přednost odpočinku nebo spíše aktivnímu pobytu? Wellness pobyt pro dva bude jistě tou správnou volbou pro relaxaci a odpočinek. Pro romantiky máme v nabídce pobyty s degustační večeří a třeba i při svíčkách. 

Aktivní pobyty okořeněné různými aktivitami nebo procházkami do přírody. Každý náš pobyt můžete trávit relaxací i aktivně, například plavba na jachtě nebo na plachetnici může být relaxační i sportovní.

Romantikům doporučujeme Tančící dům s fantastickým výhledem na starou Prahu přímo z pokoje. Noc strávená v tomto pokoji je nezapomenutelným zážitkem. 

Pro rodinu doporučujeme pobyt v pašerácké chatě s tematickou únikovou hrou, velký zážitek pro děti i dospělí. Pro celou rodinu bude jistě dokonalým zážitkem pronájem plachetnice na lipenském jezeře.

Všechny naše pobyty si můžete vylepšit o zážitky, stačí si jen vybrat zážitek z okolí hotelu a máte dokonalý pobyt na který nikdy nezapomenete. Pobyt samozřejmě můžete věnovat jako dárek k různým příležitostem, hlavně k výročí a jako svatební dar.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.