Top hotel

Hledáte top hotel v České republice pro dokonalý pobyt? Inspirujte se u nás nabídkou nejlepších hotelů a ubytování. Nabízíme pouze prověřené a nejlépe hodnocené hotely.

Top hotel, záruka dokonalého ubytování

Vybíráme pro vás top hotely a ubytování na a základě kvality nabídky, ceny a především hodnocení hostů. Nechte se inspirovat kompletní nabídkou našich pobytů pro dva i pro celou rodinu, můžete vybírat dle krajů nebo si všechny pobyty seřadit podle ceny. Až na výjimky se jedná o víkendové pobyty, respektive, termín si můžete libovolně zvolit. V nabídce máme také zvýhodněné pobyty, které je možné využít pouze ve všední dny. Nakupovat pobyt u zážitkové agentury má jednu velkou výhodu, pobyt si u nás můžete vylepšit o zážitky v okolí a to jinde nenajdete. V této kategorii jsou upřednostněny hotely.

Dáváte přednost odpočinku nebo spíše aktivnímu pobytu? Wellness pobyt pro dva bude jistě tou správnou volbou pro relaxaci a odpočinek. Pro romantiky máme v nabídce pobyty s degustační večeří a třeba i při svíčkách. 

Aktivní pobyty okořeněné různými aktivitami nebo procházkami do přírody. Každý náš pobyt můžete trávit relaxací i aktivně, například plavba na jachtě nebo na plachetnici může být relaxační i sportovní. Ideální místo pro výlety je hotel Bahenec Beskydy nebo hotel Romantick v Třeboni.

Romantikům doporučujeme Tančící dům s fantastickým výhledem na starou Prahu přímo z pokoje. Noc strávená v tomto pokoji je nezapomenutelným zážitkem. Nádherný pobyt s dotykem historie je v Českém Krumlově, procházka historickým centrem je velký zážitek, hlavně večer. Chcete bydlet na zámku? Nejkrásnějším zámeckým pobytem je Loučeň.

Všechny naše pobyty si můžete vylepšit o zážitky, stačí si jen vybrat zážitek z okolí hotelu a máte dokonalý pobyt na který nikdy nezapomenete. Pobyt samozřejmě můžete věnovat jako dárek k různým příležitostem, hlavně k výročí a jako svatební dar. 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.