Zážitky Ostrava

Zážitky v Ostravě a okolí, vybrali jsme to nejlepší, co se dá v Ostravě a v Moravskoslezském kraji zažít. Vydejte se s námi za zážitky do Ostravy, zážitkové jízdy, vyhlídkové lety, pobyty a další ostravské zážitky.

Zážitková Ostrava?

Vydejte se s námi za zážitky do Ostravy, města na soutoku řek Odry, Opavy, Ostravice a Lučiny. industriální město s nejvýznamnější památkou hornické činnosti Dolní oblast Vítkovice, která je zapsána na seznamu Světového dědictví UNESCO. Kousek od města se nachází nádherná příroda Beskyd, Ostrava tak nabízí kontrast mezi industriálním městem a beskydskou přírodu, nudit se tu rozhodně nebudete, zážitků v Ostravě je víc než dost.

Kam za zážitky do Ostravy

Přímo v Ostravě se nachází offroad areál, kde si užijete různé zážitkové jízdy. Můžete řídit vojenský UAZ, rychlý Hummer H2, nebo dokonce Tatru Truck Trial. Na asfaltovém povrchu máte možnost vyzkoušet si driftování autem s unikátním systémem EASY DRIFT. Ve stejném areálu nabízí jízdy závodní Fábií RS Cup na uzavřené trati.

Nejkrásnější pohled na Ostravu je z ptačí perspektivy, nad Ostravou se můžete proletět horkovzdušným balónem nebo letadlem. Pokud preferujete přírodu, vydejte se s letadlem nad Beskydy. Beskydskou krajinu si můžete prohlédnou i z horkovzdušného balónu, startujeme z Frýdku Místku.

Krásné ubytování nabízí zámek Zábřeh. Ubytovat se můžete dokonce v historických pokojích a dopřát si pivní nebo bylinnou koupel ve středověkých sklepeních. Zámek Zábřeh najdete u Ostravy a kousek to máte i do Beskyd, ideální poloha pro všechny požitkáře.

Maximální adrenali při skoku na laně z jeřábu. 2x ročně se koná v Ostravě unikátní adrenalinový zážitek, bungee jumping z jeřábu. Skáče se z výšky 50 metrů, je to skutečně zážitek jen pro nejodvážnější a aby jste se tolik nebáli, můžete skočit i v tandemu se svou blízkou osobou nebo kamarádem či kamarádkou.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.