Zážitková jízda

Zážitková jízda autem jako dárek pro automobilové fanoušky. Nabízíme zážitkové jízdy všeho druhu, u nás si můžete koupit tradiční jízdu ve Ferrari i jízdu tankem, stát se spolujezdcem v rally a nebo si vyzkoušet amatérský závod na okruhu👌.

Jakou zážitkovou jízdu?

Záleží po čem vaše srdce touží, nebo pro koho hledáte dárek. Nejoblíbenější zážitkovou jízdou jsou tradičně supersporty. Na našich stránkách najdete pestrou nabídku sportovních aut. Pro největší automobilové fanoušky doporučujeme jízdy na okruhu a rally zážitky. Nezapomněli jsem i na fanoušky velkých terénních aut, i v této kategorii si jistě vyberete.

Jízda v supersportu jsou nejčastěji kupovaným zážitkem pro muže. V nabídce máme lahůdky s obrovským výkonem, můžete řídit Ferrari, Lamborghini, ale i fantastický Mustang Shelby GT350, který jen tak na českých silnicích nepotkáte. Jízdu si můžete vyzkoušet na dálnici, na polygonu a na okruhu. Nabízíme také pronájem sportovního auta na víkend nebo dokonce na celý týden. 

Jízda na okruhu pro automobilové nadšence, můžete řídit sportovní auta, závodní speciály při testovacích jízdách nebo se dokonce účastnit jako jezdec ve skutečném závodu. Amatérské závody se speciálem BMW, nabízíme na okruhu Autodrom Most, Masarykově okruhu a na Slovakiaringu. V nabídce máme také jízdu ve formuli na letištním nebo závodním okruhu. Na autokrosovém okruhu Dolní Bousov, v Přerově, Brně a v Sedlčanské kotlině nabízíme jízdy závodní buggy.

Jízdu ve formuli si můžete vyzkoušet na letišti Kámen u Pelhřimova, v Trenčíně nebo na závodním okruhu u Bratislavy. V nabídce máme závodní monoposty kategorie F4. Pokud se na řízení formule netroufáte, můžete vyzkoušet simulátor s virtuální realitou, nebo unikátní zážitek, svezení s pilotem ve dvoumístné formuli.

Jízdy v terénu patří také k velmi oblíbeným zážitkům zejména u mužů. Můžete darovat jízdu Hummerem, závodní buggy na autokrosovém okruhu, velmi oblíbenou jízdu Tatrou Truck Trial v Ostravě, nebo ještě větším kolosem jako je obrněný transportér a tank. V této kategorii najdete také nabídku jízdy na čtyřkolce pro začátečníky i zkušené jezdce.

Škola smyku není tak úplně škola, ale zábavný a velmi užitečný zážitek. V nabídce máme pouze nejlepší školy smyku, které provádějí praktickou část na moderních areálech, které umožňují simulovat různé krizové situace. V nabídce tak najdete školu smyku Most, Příbram, Ostrava a škola smyku v Trenčíně, která je dobře dostupná pro Zlín a okolí. Pro motorkáře máme v nabídce motoškolu Most.

Rally zážitky nejen pro fanoušky rallye. Nabízíme řízení závodních speciálů nebo svezení se zkušeným závodníkem. Vrcholem nabídky je zážitek navigátorem v rallye a autokrosový trénink se závodním speciálem buggy.

Jízda tankem na tankodromu nejen pro fanoušky vojenské techniky, kdo by nechtěl zažít jízdu v ocelovém kolosu. Nabízíme svezení na korbě tanku, nebo dokonce řízení. Na výběr máme tank bojový a vyprošťovací. V této kategorii najdete také menší a hbytější BVP, opět s možností řízení nebo svezení.

Pro koho jsou jízdy určeny?

Záleží na druhu zážitku a hlavě na tom, zda si přejete prožít motoristický zážitek jako řidič nebo jako spolujezdec. V případě svezení je nutná minimální výška 150cm. K řízení pochopitelně potřebujete řidičský průkaz. Amatérské závody jsou určeny spíše pro zkušenější řidiče, náročné na ovládání jsou také závodní buggy, nicméně u motoristických zážitků, nejsou žádná omezení, kromě dobrého zdravotního stavu. Veškeré požadavky jsou u produktů uvedeny.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.