Zážitková jízda

Zážitková jízda autem jako dárek pro automobilové fanoušky. Nabízíme zážitkové jízdy všeho druhu, u nás si můžete koupit tradiční jízdu ve Ferrari i jízdu tankem, stát se spolujezdcem v rally a nebo si vyzkoušet amatérský závod na okruhu👌.

Zážitková jízda je nejoblíbenějším dárkem u mužů. V naší nabídce najdete jízdy všeho druhu, od tradičních jako je jízda ve Ferrari, až po takové lahůdky jako je možnost stát se navigátorem v rally.

Jaké zážitkové jízdy u nás najdete?

Sportovní auta jsou nejčastěji kupovaným zážitkem pro muže. V nabídce máme lahůdky s obrovským výkonem, můžete řídit Ferrari, Lamborghini, ale i fantastický Mustang Shelby GT350, který jen tak na českých silnicích nepotkáte. Sportovní auta si můžete užít na dálnici, na polygonu a na okruhu. Zážitkové jízdy nabízíme v Čechách i na Moravě.

Jízda na okruhu pro automobilové nadšence, můžete řídit sportovní auta, závodní speciály při testovacích jízdách nebo se dokonce účastnit jako jezdec ve skutečném závodu. Amaterské závody se speciálem BMW, nabízíme na okruhu Autodrom Most, Masarykově okruhu a na Slovakiaringu. V nabídce máme také jízdu ve formuli na letištním okruhu nebo přímo na Slovakiaringu. Na autokrosovém okruhu Dolní Bousov, v Přerově, Brně a v Sedlčanské kotlině nabízíme jízdy závodní buggy.

Jízdu ve formuli si můžete vyzkoušet na letišti Kámen u Pelhřimova, v Trenčíně nebo na závodním okruhu Slovakiaring. V nabídce máme závodní monoposty kategorie F4. Pokud se na řízení formule netroufáte, můžete vyzkoušet simulátor s virtuální realitou, nebo unikátní zážitek, svezení s pilotem ve dvoumístné formuli.

Jízdy v terénu patří také k velmi oblíbeným zážitkům zejména u mužů. Můžete darovat jízdu Hummerem, závodní buggy na autokrosovém okruhu, velmi oblíbenou jízdu Tatrou Truck Trial v Ostravě, nebo ještě větším kolosem jako je obrněný transportér a tank. V této kategorii najdete také nabídku jízdy na čtyřkolce pro začátečníky i zkušené jezdce.

Škola smyku není tak úplně škola, ale zábavný a velmi užitečný zážitek. V nabídce máme pouze nejlepší školy smyku, které provádějí praktickou část na moderních areálech, které umožňují simulovat různé krizové situace. V nabídce tak najdete školu smyku Most, Příbram, Ostrava a škola smyku v Trenčíně, která je dobře dostupná pro Zlín a okolí. Pro motorkáře máme v nabídce motoškolu Most.

Rally zážitky nejen pro fanoušky rallye. Nabízíme řízení závodních speciálů nebo svezení se zkušeným závodníkem. Vrcholem nabídky je zážitek navigátorem v rally a autokrosový trénink se závodním speciálem buggy.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.