Tipy na vánoční dárek

Nevíte, jaký vánoční dárek vybrat? Darujte zážitek, originální dárek, na který obdarovaný rozhodně nezapomene! Podívejte se na naše tipy a vyberte ten pravý dárek na Vánoce.

Vánoční dárky bez stresu

Vánoce a advent jsou nejkrásnějším obdobím roku, ale můžou být i obrovským strašákem. Také se děsíte, kde a co nakoupíte rodině a přátelům. Naskakuje vám husí kůže z nekonečných front a přeplněných nákupních centrech? Máme pro vás řešení! V našem průvodci najdete přehled nejvhodnější zážitkových dárků na Vánoce.

Zážitky jsou nejoblíbenějším dárkem, protože to co prožijete vám už nikdo nevezme, zážitek se neválí zaprášený na polici, nebo někde schovaný na půdě.  Za jejich nákupem nemusíte nikam cestovat a můžete je nakoupit pěkně doma na gauči, bez front a čekání.

Navíc věnujete poukaz včetně originálního věnování v krásném balení na magnety, který vaše blízké pod vánočním stromečkem jistě potěší. Buďte odvážní a darujte nevšední zážitek. A má to ještě jednu výhodu! Ušetřený čas můžete využít k přípravě té pravé vánoční atmosféry, procházkám nebo posezení s přáteli. 

Proč jsou zážitky oblíbeným dárkem?

Zážitek je splnění snu, v dnešní době je možné zrealizovat téměř cokoliv. Chce pilotovat opravdové letadlo, stát se závodníkem na zkoušku, létat nad vodou, to vše se dá snadno splnit. Každý má svůj sen a my jim ho splníme, stačí jen vědět o čem sní.

Zážitek se nerozbije, nikde nepřekáží a jako nevhodný dar, ho jednoduše vymění za jiný. Zážitky jsou pro jednotlivce, pro dva a více lidí i pro celé rodiny, zážitkem tak můžete vyřešit dárek pro více osob v jednom.

Jaký zážitek je vhodný jako vánoční dárek?

Téměř všechny zážitky jsou vhodné jako vánoční dárek. V prvé řadě je důležité si přečíst podmínky daného produktu. U některých zážitku jsou omezení, které neumožňují danou službu uskutečnit pro určité osoby. Nejčastěji to jsou omezení zdravotní a věkové. Větší výška a váha může být především u motoristických zážitků problém.

Váhové omezení je také u tandemového seskoku a bungee jumpingu. Bez řidičského průkazu není možné v drtivé většině automobilových zážitků vůz řídit, nicméně je většina poskytovatelů jízd, umožňuje svezení na sedadle spolujezdce. Automobilové zážitkou jsou tak vhodné jako vánoční dárek i pro děti nad 150cm.

Abychom vám usnadnili výběr, přidali jsme kategorie, kde doporučujeme nejlepší dárky. Inspirovat se můžete našimi tipy na vánoční dárky pro muže, kde najdete převážně motoristické zážitky. Jiné složení top zážitků najdete v kategorii vánoční dárky pro ženy. Neopomněli jsem ani naše ratolesti a sestavili žebříček top vánočních dárků pro děti

Darujte emoce, vánoční dárky od DokonalýZážitek.cz. 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.