Vánoční dárky

Nevíte, jaký vánoční dárek vybrat? Darujte zážitek, originální dárek, na který obdrarovaný rozhodně nezapomene! Podívejte se na naše tipy a vyberte ten pravý dárek na Vánoce.

Vánoční dárky bez stresu

Vánoce a advent jsou nejkrásnějším obdobím roku, ale můžou být i obrovským strašákem. Také se děsíte, kde a co nakoupíte rodině a přátelům. Naskakuje vám husí kůže z nekonečných front a přeplněných nákupních centrech? Máme pro vás řešení! V naší nabídce najdete nepřeberné množství zážitků po celé České republice. Za jejich nákupem nemusíte nikam cestovat a můžete je nakoupit pěkně doma na gauči, bez front a čekání. Navíc zístáte originální dárek, který vaše blízké pod vánočním stromečkem jistě potěší. Buďte odvážní a darujte nevšední zážitek. A má to ještě jednu výhodu! Ušetřený čas můžete využít k přípravě té pravé vánoční atmosféry, procházkám nebo posezení s přáteli. 

U nás najdete velký výběr vánočních dárků pro všechny.... dětem udělá radost úniková hra nebo jízda dětskou buggy, těm dovážnějších létání ve větrném tunelu nebo surfování. Žádný muž neodolá pořádně nadupanému autu. Babičku s dědou můžete vyslat na wellness víkend nebo degustační večeři. Ženy jistě potěší romantický pobyt nebo vyhlídkový let. A pokud si zážitek rádi užíváte v páru, doporučujeme vyzkoušet tandem bungee jumping...

 

 

 

 

Darujte emoce, vánoční dárky od DokonalýZážitek.cz. 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.