Vánoční dárky

Nevíte, jaký vánoční dárek vybrat? Darujte zážitek, originální dárek, na který obdarovaný rozhodně nezapomene! Podívejte se na naše tipy a vyberte ten pravý dárek na Vánoce, dokonalý zážitek pod stromeček.

Tipy na vánoční dárky

Vánoce a advent jsou nejkrásnějším obdobím roku, ale můžou být i obrovským strašákem. Také se děsíte, kde a co nakoupíte rodině a přátelům. Naskakuje vám husí kůže z nekonečných front a přeplněných nákupních centrech? Máme pro vás řešení! V našem průvodci najdete přehled nejvhodnější zážitkových dárků na Vánoce.

Zážitky jsou nejoblíbenějším dárkem, protože to co prožijete vám už nikdo nevezme, zážitek se neválí zaprášený na polici, nebo někde schovaný na půdě.  Za jejich nákupem nemusíte nikam cestovat a můžete je nakoupit pěkně doma na gauči, bez front a čekání.

Navíc věnujete poukaz včetně originálního věnování v krásném balení na magnety, který vaše blízké pod vánočním stromečkem jistě potěší. Buďte odvážní a darujte nevšední zážitek. A má to ještě jednu výhodu! Ušetřený čas můžete využít k přípravě té pravé vánoční atmosféry, procházkám nebo posezení s přáteli. 

Proč jsou zážitky oblíbeným dárkem?

Zážitek je splnění snu, v dnešní době je možné zrealizovat téměř cokoliv. Chce pilotovat opravdové letadlo, stát se závodníkem na zkoušku, létat nad vodou, to vše se dá snadno splnit. Každý má svůj sen a my jim ho splníme, stačí jen vědět o čem sní.

Zážitek se nerozbije, nikde nepřekáží a jako nevhodný dar, ho jednoduše vymění za jiný. Zážitky jsou pro jednotlivce, pro dva a více lidí i pro celé rodiny, zážitkem tak můžete vyřešit dárek pro více osob v jednom.

Jaký zážitek je vhodný jako vánoční dárek?

Téměř všechny zážitky jsou vhodné jako vánoční dárek. V prvé řadě je důležité si přečíst podmínky daného produktu. U některých zážitku jsou omezení, které neumožňují danou službu uskutečnit pro určité osoby. Nejčastěji to jsou omezení zdravotní a věkové. Větší výška a váha může být především u motoristických zážitků problém.

Jaký dárek pro děti?

Pro děti je nejlepším dárkem úniková hra a reálný simulátor. Pro nejmenší doporučujeme simulátor Boeingu, let probíhá za asistence zkušeného pilota, který s ovládáním pomůže. Také únikové hry jsou vhodné i pro menší děti, stačí vybrat vhodnou hru. Veškeré automobilové zážitky jsou tak vhodné jako vánoční dárek i pro děti nad 150cm.

Jaký dárek pro ženu?

Pokud si myslíte, že vaší ženě nebo přítelkyni udělá radost vybavení domácnosti, nové skleničky, mixér a nebo třeba elektrický kartáček, tak se pravděpodobně mýlíte. Ženy si nejčastěji přejí něco osobního, ale i zážitek je ten pravý dárek. Pro ženy se nejčastěji kupuje vyhlídkový let, kurz malování, masáže, ale i adrenalinové výzvy. Většina žen ocení i společně prožitý zážitek.

Jaký dárek pro muže?

U mužů je to jednoduché, kupte zážitkovou jízdu autem a máte vystaráno. No a pokud není na auta, jistě v naší nabídce vyberete ten pravá dárek.

Abychom vám usnadnili výběr, přidali jsme kategorie, kde doporučujeme nejlepší dárky. Inspirovat se můžete našimi tipy na vánoční dárky pro muže, kde najdete převážně motoristické zážitky. Jiné složení top zážitků najdete v kategorii vánoční dárky pro ženy. Neopomněli jsem ani naše ratolesti a sestavili žebříček top vánočních dárků pro děti. Důležité je, že si zážitek může kdykoliv zdarma vyměnit.

Darujte emoce, vánoční dárky od DokonalýZážitek.cz. 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.