Reálné simulátory

Reálné automobilové a letecké simulátory s plně funkčními přístroji. Téměř jako ve skutečnosti budete pilotovat dopravní letadlo, vrhnete se do zuřivé bitvy se stíhačkou, nebo si za závodíte na automobilovém simulátoru. Vyberte si nabídky reálných simulátorů.

Autentičnost simulátorů je naprosto neuvěřitelná, od plně funkčních replik kokpitů po grafické zpracování, budete si připadat jako v reálném letadle nebo autě. U některých simulátorů jsou doplňkem 3D virtuální brýle, to ovšem není případ leteckých simulátorů s replikami kokpitů, které umí vytvořit virtuální realitu bez použití 3D brýlí.

Skvělé simulátory v naší nabídce

Letecký simulátor Boeingu v Hustopečích si vytvořil majitel sám pro sebe, aby se mohl zdokonalovat ve své profesi pilota. Trénink na tomto simulátoru umožňoval také svým kolegům. Jedná se o první letecký simulátor Boeingu v České republice a i v dnešní době budí u zákazníků obdiv. 
Letecký simulátor Boingu v Brně je od stejného tvůrce jako v Hustopečích, ale s využitím nasbíraných zkušeností z prvního simulátoru a to co se podařilo v Brně vytvořit skutečně bere dech. Budete mít pocit, že se simulátor skutečně hýbe, grafické zpracování krajiny a měst je zase o velký kus dál. Můžete si vybrat ze stovek letišť, odkud se vydáte na let nad autentickou krajinou, například v Brně uvidíte všechny památky, na dálnici jedoucí auta atd. 
Letecký simulátor Boingu v Praze nás doslova šokoval, po návštěvě simulátoru v Brně, jsme si nedokázali představit, že by to mohlo být ještě lepší, ale to co dokázali vytvořit v Praze, je naprosto neuvěřitelné, také se jedná o největší kokpit leteckého simulátoru v Evropě, který pojme kromě pilotů až 10 cestujících. Tento simulátor slouží jako výcvikové středisko pro piloty a lze zde simulovat dokonce i požár, samozřejmě s kouřem, ale bez ohně :-).

Simulátor stíhačky v Brně nabízí opět velmi autentický zážitek. Můžete si vybrat stíhačku F16 a nebo nový revoluční simulátor stíhačky Hornet s odklápěcím kokpitem. Pokud preferujte 2. světovou válku, vyberte si v naší nabídce skvělý simulátor Spitfiru v Brně s přesnou replikou kokpitu a opět s plně funkčními přístroji. Letecký simulátor stíhačky z 2. světové války Messerschmitt v Praze nabídne kromě plně funkční repliky kokpitu, možnost využití virtuální reality.

Jediný plně pohyblivý letecký simulátor pro veřejnost najdete v Praze. Jedná se o výcvikový trenažer s uzavřeným kokpitem, který dokáže plně simulovat i náklony letadla. Více už simulovat let zkrátka nejde.

Simulátor závodního auta v Praze je novinkou v naší nabídce. Zpracování tohoto závodního simulátoru je na takové úrovni, že ho využívají závodní jezdci k tréninku. Další pohyblivý závodní simulátor máme v Brně, kde si můžete vyzkoušet jízdu na okruhu, rally, Nascar nebo dokonce jízdu s kamionem. Na stejném místě se nachází simulátor formule s virtuální realitou a navíc si zde můžete vybrat přesnou repliku volantu vašeho oblíbeného monopostu.

Tak trochu jiné simulátory najdete v Praze. Větrný tunel nabízí simulaci hurricánu o rychlosti přes 200 km/h, můžete se jen tak vznášet jako za stavu beztíže a ty šikovnější můžou simulovat volný pád. O kouse dál se nachází Surf Aréna, kde si pro změnu můžete vyzkoušet surfování na vlně. Jedná se o šikmou plošinu, kde proudí voda směrem nahoru a simuluje tak mořskou vlnu.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.