Pobyt na zámku

Pobyt na zámku je výjimečný nejen samotným ubytováním v zámeckých pokojích, ale také krásným prostředím a nezaměnitelnou atmosférou. Užijte si romantický pobyt na zámku v historickém pokoji s atmosférou časů dávno minulých.

Pobyt na zámku, kde kdysi žili panovníci a šlechta, je netradičním zážitkem s atmosférou časů dávno minulých. Nabízíme pobyty na zámku přímo v historických pokojích, volný čas můžete trávit procházkami v zámeckém parku, využít wellness, nebo se vydat na výlety po okolí, nudit se na zámku rozhodně nebudete.

Jaké pobyty na zámku najdete v naší nabídce?

Chateau ST. Havel, luxusní zámeckém prostředí nově zrekonstruovaného novogotického zámečku, si budete moci užít nerušené wellness, které vám poskytne úlevu a přinese novou energii. Ubytování je přímo v zámeckých pokojích v hlavní budově zámku. Výhodou tohoto zámku je lokaci kousek od centra Prahy, kdykoliv se tak můžete vydat k návštěvě památek, které rozhodně stojí za návštěvu.

Zámek Loučeň nabízí V prvním patře zámku jsou umístěny tři samostatné apartmány, které jsou pojmenovány podle šlechtických dynastií, které zámek Loučeň v minulosti vlastnily. První a největší, modrý apartmán je pojmenovaný po rodu Valdštejnů, kteří zámek na počátku 18. století postavili, a je laděn do barokního stylu. Druhým rodem v pořadí byli Füstenberkové, po kterých je pojmenován červený apartmán v klasicistním stylu. Posledními vlastníky zámku byli Thurn-Taxisové. Po nich je pojmenován poslední, zelený apartmán. Kromě nádherného ubytování si můžete užít největší přírodní labyrinty v Evropě. Vedle zámku se nachází hotel, kde můžete využívat bazén a saunu v rámci pobytu zdarma.

Zámek Zábřeh u Ostravy prošel na počátku 21. století rozsáhlou rekonstrukcí v designový historický hotel, nabízí ubytování v luxusně zařízených pokojích. Je jen na vás jaký styl upřednostníte. Pokud máte nezkrotného cestovatelského ducha, nadchne vás jistě apartmán Afrika, snílci a romantici dají přednost historicky zařízeným pokojům s dobovým nábytkem. Jednoznačně doporučujeme pivní koupele v historickém sklepení.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.