Pivní lázně

Pivní lázně nabízí koupele s lahodným zlatavým mokem, který má blahodárné léčebné účinky. Nabízíme pivní lázeň v Beskydech, plzeňském pivovaru nebo dokonce v historickém sklepení zámku Wichterle.

Slyšeli jste už o blahodárném vlivu piva na náš organismus?

Vyzkoušejte jeho léčivé účinky na vlastní kůži. Ponořte se do pivní lázně a dopřejte si tento neobyčejný zážitek. Hlavní složkou této procedury je samozřejmě „pivní lázeň“, která se vyrábí ideálně z vody o teplotě 37°C a přísad, ze kterých se vaří pivo, jako jsou kvasnice, chmel, sladový šrot a dalších ingrediencí. Během pivní koupele si většinou můžete dopřát konzumaci zlatavého moku. V nabídce máme nejznámější a nejlépe hodnocené pivní lázně v České republice.

Co je to pivní lázeň?

Vany plněny speciální koupelovou lázní, která se skládá z várky piva plzeňského typu a dalších ingrediencí. Po dobu koupele je k vaně přistaven dřevěný soudek se světlým ležákem Purkmistr 12 st. – poctivým pivem z Plzně, z nějž si sami můžete dle libosti čepovat.

Během pivní koupele doporučujeme si potopit i hlavu a omýt pleť obličeje. Koupel má celkově ozdravné účinky. Teplota koupelí je na počátku nastavena na teplotu 35 – 37 st. C. Doba koupele – 20 min – je stanovena s ohledem na nejlepší účinky ingrediencí a teplotu vody. Po každé koupeli vás čeká pobyt v relaxační místnosti v suchém zábalu.

Pivní lázně v naší nabídce

Vybrat si můžete pivní lázně přímo v pivovaru ve wellness hotelu nebo dokonce na zámku. Součástí pivních lázní bývá většinou pivní koupel s konzumací zlatavého moku. 

Pivní lázně v Plzni se nachází přímo v pivovaru. Můžete se těšit na pivní koupel s neomezenou konzumací piva Purkmistr. Stylové prostředí pivovaru se vám bude určitě líbit.

Pivní lázně Bahenec ve wellness hotelu v nádherném prostředí Beskyd nabízí originální pivní lázeň BBB s pivní koupelí. Po pivní koupeli vás čeká relaxace na lůžku z ovesné slámy, kde se tělo uvolní.

Pivní lázně Wichterle nabízí pivní koupel ve středověkém sklepení přímo na zámku. Zažijete zde neopakovatelnou atmosféru časů dávno minulých.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.