Zážitky Praha

Zážitky v Praze a okolí, vybrali jsme to nejlepší, co se dá v Praze a ve Středočeském kraji zažít. Vydejte se s námi za zážitky do Prahy, adrenalinové výzvy, únikové hry, simulátory, pobyty, stačí si jen vybrat a užít si to.

Nabízíme zážitky v Praze

Prohlédněte si naše tipy na zážitky v Praze a okolí. Přehledná nabídka od adrenalinových zážitků po romantické pobyty. V Praze můžete dělat téměř cokoliv, třeba jezdit s Ferrari, surfovat na vlně, létat nad vodou a nebo se podívat na Prahu z ptačí perspektivy.

Co můžete v Praze zažít?

Nejlepší únikové hry najdete právě v Praze, dokonce i jednu z nejstrašidelnějších na světě. Únikové hry v naší nabídce, díky vyspělému technickému zpracování, nabízí autentický zážitek, ať už si vyberete jakýkoliv žánr, můžete se těšit na skvělou zábavu. Novinkou v nabídce je Prison Island, úniková hra ve stylu pevnosti Boyard.

V Praze půjčujeme úžasné supersporty jako je Ferrari, Lamborghini, Porsche a další luxusní a super rychlá auta. Supersportem se projedete v Praze i po dálnici.

Chcete-li si Prahu užít na delší dobu, doporučujeme si vybrat z naší nabídky pobytový balíček, zejména pobyt v Tančícím domě je velkým zážitkem. Ubytovat se můžete také přímo na zámku a k tomu si ještě užít degustační menu připravené týmem okolo Ondřeje Slaniny.

Pouze v Praze najdete unikátní Větrný tunel, kde okusíte sílu hurikánu o rychlosti až 270 km/h. Nejlepší letecký simulátor najdete jak jinak, opět v našem hlavním městě a věřte, že je to téměř jako ve skutečnosti, kdo by nechtěl zkusit pilotovat dopravní letadlo.

Za některými zážitky musíte trochu cestovat. Nejoblíběnější let balonem v Praze realizovat prostě nejde, ale jen malý kousek od hlavního města, se nachází skvělé lokality, kde balónem létáme. Můžete si prohlédnout hrad Karlštejn nebo Konopiště pěkně z výšky. Za tandemovým seskokem do Příbrami, za trochu cestování, Tandemový seskok rozhodně stojí.

Co v Praze navštívit?

Doporučujeme navštívit starou Prahu a nejvýznamější památky. Náš tip je jednoznačně výlet k Petřínské rozhledně a zážitková cesta s krásnými výhledy zpět přes Pražský hrad. Trocha přírody v hlavním městě, to je výlet na Divokou Šárku. Kousek od Prahy doporučujeme návštěvu Karlštejna a lomu Amerika.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.