Kurzy vaření

Nejlepší kurzy vaření, kde se naučíte připravit dokonalé menu, čokoládu nebo cukrářské laskominy a co si připravíte, to si také sníte👌. Chcete nahlédnout do tajů kulinářské kuchyně?

Kurzy vaření s profesionály a jak jinak než zábavnou formou. Naučte se připravit pravé Sushi, pochopit tajemství chutí thajské kuchyně. Pro mlsouny nabízíme výrobu luxusní čokolády. Věnujte kurzy vaření jako dárek.

Jaké kurzy vaření nabízíme?

Kurz výroby sushi, pokud jste dosud sushi jen jedli a toužíte proniknout do tajů jeho výroby, je pro vás jako stvořený kurz pro začátečníky, který vám odhalí tajemství japonské kuchyně jako celku. Zjistíte jak správně krájet zeleninu, vařit rýži nebo porcovat čerstvou rybu. Pokud patříte mezi zkušenější kuchaře, můžete vaše schopnosti potrénovat a rozšířit si obzory na kurzu pro pokročilé. 

Staň se steakovým mistrem! Nauč se vybrat správné maso a připravit z něj dokonale šťavnatý steak. Staň se hvězdou nejednoho letního grilování! Během čtyřhodinového kurzu se naučíte vše, co pro přípravu skvělého steaku potřebujete. Náš lektor a zkušený kuchař vám vysvětlí, jaké maso si na steaky nakoupit a proč je právě správný výběr masa pro dokonalý steak tak důležitý. Vyzkoušíte si základy zpracování masa a projdete si společně charakteristiku a techniky grilování. Nemůžeme zapomenout také na teplotu, která je při úpravě steaků obzvlášť důležitá...

Thajsko? To je pro gurmána říše chutí a vůní! Chcete i vy proniknout do tajů thajské kuchyně? Pod vedením zkušených profesionálů Štěpána Návrata a Radka Jakubce se naučíte připravovat ty pravé thajské delikatesy. Kromě kurzu thajské kuchyně, se na stejném místě konají kurzy kuchyně vietnamské.

Patříte mezi milovníky pečení, nebo byste se naopak rádi péct naučili? Potom právě pro vás jsou určeny naše kurzy pečení. Naučte se upéct křehké makronky, vynikající éclairs, dokonale nazdobit dortíky nebo všechny vychytávky na odpalovaná těsta. Naučte se připravovat delikátní dezerty jako mistři cukráři...

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.