Zážitky pro muže

Vyberte si u nás zážitkové dárky pro muže a věnujte dokonalý zážitek v dárkovém balení s originálním věnováním, to vše z pohodlí domova✅ V nabídce máme stovky prověřených zážitků pro muže, od adrenalinu po wellness pobyty.

Zážitkové dárky pro muže

Snad každý muž je automobilový fanda, ať už se jedná o sportovní auta nebo obří monstra, jako například Tatra Truck Trial nebo dokonce tank, zkrátka, s automobilovým zážitkem chybu neuděláte. V nabídce najdete zážitkové jízdy supersporty na dálnici i na okruhu, do terénu může vyrazit s Hummerem nebo rovnou s bojovým tankem. Velmi oblíbeným zážitkem je jízda v závodní buggy na autokrosovém okruhu.
Pro fanoušky rally nabízíme svezení v závodním Subaru nebo ještě lépe možnost, stát se navigátorem rally na zkoušku. Za nejlepší zážitek pro muže považujeme program ZÁVODNÍKEM NA ZKOUŠKU, u nás se může na jeden den stát opravdovým závodníkem na okruhu se vším všudy. 

Adrenalinové zážitky pro muže

Chlapi obecně mají rádi adrenalin a i zde máme bohatou nabídku adrenalinových zážitků. Mezi méně tradiční patří flyboarding, který propůjčuje nadpřirozené schopnosti a umožňuje létání nad vodou. Mezi adrenalinovými zážitky najdete také nejstrašidelnější únikové hry. Vrcholem nabídky je tandemový seskok padákem a Bungee jumping.

Netradiční zážitky pro muže

Kurz přežití, zážitek, na který rozhodně nikdy nezapomenou a ještě si odnesou spoustu nových poznatků a dovedností. Z trochu jiné cenové kategorie je let stíhačkou, tento zážitek je pouze v Brně. Pro muže, co rádi tráví čas v kuchyni jsou tu kurzy vaření pro začátečníky i zkušené kulináře. A co degustace rumů, nebo destilátů?

Hlava rodiny

Máte doma muže, který si myslí, že je hlava rodiny? Dopřejte mu to třeba na hausbótu, jako zkušený vůdce se ujme kormidla a proveze celou rodinu po Vltavě a nemusí to být zrovna hausbót, v nabídce máte také plachetnici, která musí mít svého kapitána. Chcete ho mít jenom pro sebe, zvolte víkend na jachtě, sice s jiným kapitánem a svoje vůdcovské schopnosti při řízení jachty jistě ukáže.

Zážitkový dárek, aneb dvě mouchy jednou ranou

Chcete se svým mužem strávit příjemné chvíle, abyste si to užili oba dva? Ideálním dárkem je pobyt v pivních lázních, představte si, že ležíte v kádi plném blahodárného piva, to si zkrátka užijete oba dva. Nemusíte to být pouze pivní lázně, jistě vyberete ten pravý pobytový zážitek z naší kompletní nabídky.

Nezapomněli jsme na romantiky a gurmány, i pro ně máme skvělé zážitky. Velmi užitečným zážitkem pro začínající i pokročilé řidiče, je škola smyku. Pokud stále nevíte jaký zážitkový dárek pro muže pořídit, věnujte dárkový poukaz. U nás s výběrem zážitkového dárku chybu neuděláte, kdykoliv si zakoupený zážitek můžete jednoduše u nás vyměnit.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.