Zážitky a dárky pro muže

Hledáte zážitkový dárek pro muže? Přehledná nabídka nejoblíbenějších zážitků pro muže, adrenalinové výzvy, únikové hry a hlavně rychlá i velká auta. Poukaz na zážitek vám zašleme v krásném dárkovém balení s originálním věnováním.

Jaký zážitkový dárek pro muže?

Snad každý chlap je automobilový fanda, ať už se jedná o sportovní auta nebo obří monstra, jako například Tatra Truck Trial nebo dokonce tank, zkrátka s automobilovým zážitkem chybu neuděláte. V nabídce najdete zážitkové jízdy supersporty na dálnici i na okruhu, do terénu může vyrazit s Hummerem, nebo rovnou s bojovým tankem. Velmi oblíbeným zážitkem je jízda v závodní buggy na autokrosovém okruhu.

Pro fanoušky rallye nabízíme svezení v závodním Subaru nebo ještě lépe možnost, stát se navigátorem rally na zkoušku. Za nejlepší zážitek pro muže považujeme program ZÁVODNÍKEM NA ZKOUŠKU  v amatérských závodech na okruhu. V podobném duchu je autokrosový trénink se závodní buggy.

Jednodušší výběr 

Aby se vám lépe vybíral ten pravý zážitkový dárek pro muže, použijte filtr dle lokality. Filtrovat můžete více lokalit najednou, zobrazí se vám pouze zážitky v oblasti, kam si myslíte, že by příjemce dárku bylo ochoten cestovat. Pokud předem víte, že budoucí držitel poukazu rád cestuje po celé ČR, filtr na lokalitu používat nemusíte. Druhým filtrem na stránce je řazení od nejlevnějšího, velmi užitečný pomocník při výběru dárků.

Adrenalinové zážitky pro chlapi 

Chlapi obecně mají rádi adrenalin a i zde máme bohatou nabídku adrenalinových zážitků. Mezi méně tradiční patří flyboarding, který umožňuje létání nad vodou. Mezi adrenalinovými zážitky najdete také nejstrašidelnější únikové hry a bát se tam rozhodně budete. Vrcholem nabídky adrenalinových dárků je tandemový seskok padákem a Bungee jumping.

Netradiční zážitky 

Kurz přežití, zážitek, na který rozhodně nikdy nezapomenou a ještě si odnesou spoustu nových poznatků a dovedností a možná se vám vrátí tak trochu jiný muž :-). Z trochu jiné cenové kategorie je let stíhačkou, tento zážitek je pouze v Brně, jedná se o nejdražší zážitkový dárek v naší nabídce. Pro muže, co rádi tráví čas v kuchyni jsou tu kurzy vaření pro začátečníky i zkušené kulináře. Někteří muži jistě ocení degustaci pálenek nebo rumů se skutečným znalcem.

Hlava rodiny

Máte doma muže, který si myslí, že je hlava rodiny? Dopřejte mu to třeba na hausbótu, jako zkušený vůdce se ujme kormidla a proveze celou rodinu po Vltavě a nemusí to být zrovna hausbót, v nabídce máte také plachetnici, která musí mít svého kapitána. Chcete ho mít jenom pro sebe, zvolte víkend na jachtě, sice s jiným kapitánem, ale řídit jachtu ho samozřejmě necháme.

Zážitkový dárek, aneb dvě mouchy jednou ranou

Chcete se svým mužem strávit příjemné chvíle, abyste si to užili oba dva? Ideálním dárkem je pobyt v pivních lázních, představte si, že ležíte v kádi plném blahodárného piva, to si zkrátka užijete oba dva. Nemusíte to být pouze pivní lázně, jistě vyberete ten pravý pobytový zážitek z naší kompletní nabídky. Jen ve dvou nebo celá rodina na hausbótu, dokážete si představit lepší dovolenou, než plavbu v luxusní lodi po Vltavě? Chcete se svým mužem zažit romantické rande a to ne jen tak ledajaké? Darujte svému chlapovi RANDE V JESKYNI, je to jen 40 metrů hluboká propast, kam se společně vydáte za svitu čelovek :-)

Věčný romantik

Nezapomněli jsme na romantiky a gurmány, i pro ně máme skvělé zážitky. Luxusní degustační menu pro dva v Tančícím domě, s dokonalým výhledem na Prahu, nebo netradiční thajské menu. V naší nabídce najdete i velký výběr romantických pobytů a pivních lázních. Každý jistě ocení masáž od skutečných profesionálů, od základních po 3 hodinové hýčkání. 

Pokud stále nevíte jaký zážitkový dárek pro muže pořídit, věnujte dárkový poukaz na konkrétní částku, ať si sám vybere, po čem jeho srdce touží. U nás s výběrem zážitkového dárku chybu neuděláte, kdykoliv si zakoupený zážitek může jednoduše i bez kontaktování dárce, zdarma vyměnit.

Nejlepší zážitkový dárek od dokonalyzazitek.cz!

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.