Zážitky pro děti

Zážitky pro děti, které nezlobí :-). Není nic krásnějšího než dětská radost, darováním zážitku plníte dětské sny, můžou se stát supermanem, řešit záhadu v únikové hře, zažít stav beztíže, vyzkoušet si pilotování, práci moderátora a mnoho dalších zážitkových dárků vhodných pro děti i celou rodinu.

Jaký dárek pro děti?

Vybrat dárek pro své ratolesti může být pěkný oříšek, především u puberťáka, pro kterého je všechno trapný a nic ho nebaví. Ale puberťáka umíme překvapit a hlavně zabavit, naše zážitky rozhodně trapný nejsou. U mladších je to podstatně jednodušší a hlavně se často jedná o zážitek pro celou rodinu. Doporučujeme používat filtrování dle lokality a ceny, velmi vám to usnadní výběr zážitkového dárku. Pouze u nás si můžete vytvořit originální věnování a dodat dárku ještě větší glanc. Poukaz i věnování posíláme v krásném dárkovém balení. 

Zážitky pro malé děti

Nejlepší zážitkovým dárkem pro děti okolo 10 let, jsou zábavní parky, pro mladší je vhodnější Legoland, pro starší Europa park a Marineland. Pro všechny bez rozdílu věku doporučujeme Disneyland. Trefou do černého je výlet do továrny na čokoládu v Praze, aneb návštěva muzea čokolád a výroba čokoládového lízátka nebo skvostných lanýžů.

Únikové hry pro menší děti musí zabavit, být jednoduché a odehrávat se nejlépe v pohádkovém prostředí. Takovou ideální hrou je Wonderland a Steampunklaboratory. Jednoduchou hrou v autentickém prostředí je Star Wars, hra je určena i pro mladší děti. Pro malé automobilové fanoušky nabízíme dětské buggy, nebo svezení v autech na zadních sedačkách. Velkým motoristickým zážitkem je svezení v BVP, což je vojenský obrněný pásový transportér. 

Dárky pro teenagery 

Dárek pro teenagera musí být cool, jinak to prostě bude trapný, zvlášť když je už v pubertě, to už si musíte dávat pozor co kupujete, ale nemusíte se bát, naše tipy, je budou zaručeně bavit. Velmi oblíbeným dárkem jsou únikové hry a to ne ledajaké. V našem výběru najdete pouze ty nejlepší kousky, které rozhodně nudit nebudou. Naprosto úžasnou hrou je Prison Island ve stylu pevnosti Boyard. Postupně navštíví až 30 místností, kde bude plnit různé úkoly. Ještě větším zážitkem je Kingdom Come na středověké tvrzi Malešov. Hra je inspirovaná stejnojmennou počítačovou hru. Pro nebojsy nabízíme Dům Duchů a Únik ze středověkého vězení. Ještě strašidelnější, dokonce jednu z nejstrašidelnějších únikových her na světe najdete v Praze. Poltergeist je tajný projekt, který se vymkl kontrole a jen ty nejstatečnější se odváží vstoupit. Bez mobilu ani krok, aneb, venkovní únikové hry, kde se bez mobilu neobejdou. 

Rádi tráví svůj čas při hraní her na počítači nebo konzoli? Darujete letecký simulátor s plně funkční replikou kokpitu. Za nejlepšími leteckými simulátory musíte do Prahy nebo do Brna. Vrcholem nabídky je simulátor Boeingu v Praze, kde je replika kokpitu pro 10 osob. Skvěle zpracované jsou také závodní simulátory, ale opět pouze v Praze a v Brně.

Větrný tunel a Surf Aréna, skvělé volby pro mladší děti i teenagary. Naprostá jistota spokojeného dítěte, zatímco ve větrném tunelu zažijí stav beztíže při rychlosti větru až 270 km/h, v surf aréně se postaví na surfovací prkno a budou se snažit surfovat na uměle vytvořené vlně. Trochu náročnější výzvou je neuvěřitelný flyboarding, který umožňuje let nad vodou pomocí tryskových bot.

Svezení v autě dle vlastního výběru. Pro děti na 150cm, se meze nekladou, svezeme ho ve Ferrari, závodní Tatrou, nebo třeba závodním speciálem Subaru v Sedlčanské kotlině. Pokud touží po řízení, můžeme nabídnout jízdu dětskou buggy.

Dárek k osmnáctým narozeninám

Jednoznačně nejlepší dárkem pro začínajícího řidiče je škola smyku, kurzem bezpečné jízdy, by měl projít každý začínající řidič automobilu i motorky a rozhodně se nejedná o školu jako takovou, bude to velká zábava. Pro začínající modelky, ale i pro všechny dívky, nabízíme zážitkové focení. Není spokojena se svým účesem, darujte proměnu vizáže.

Pro nejnáročnější můžeme nabídnout tandemový seskok nebo bungee jumping. Více zážitků pro osmnáctileté najdete v kategorií dárky pro muže a pro ženy.

Dárek pro celou rodinu

Ať už se jedná o malé dítě nebo teenagera, plavba na plachetnici po lipenském jezeře bude pro všechny zážitek. Stejně tomu bude i plavby Hausbótem po Vltavě z Hluboké nad Vltavou, třeba až na Orlík. Nechte je řídit a rozhodně neuslyšíte, to je nuda :-)

Luxusní rodinný pobyt nabízí Tančící dům v Praze s nádhernými výhledy na starou Prahu. Pro prince a princezny, nabízíme pobyty přímo na zámku. Z komfortu do přírody, aneb kurz přežití pro celou rodinu.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.