Zážitky pro děti

Zážitky pro děti, které nezlobí :-). Není nic krásnějšího než dětská radost, darování zážitku rozhodně radost uděláte. Vyberte si z nabídky zážitků zaměřených na děti i celou rodinu.

Pro děti máme velmi oblíbené únikové hry, dokonce jsme nově přidali únikovou Wonderland, inspirovanou Alenkou z říši divů. Pro akčněji laděné děti doporučujeme jízdu v bojovém vozidle pěchoty, větrný tunel, nebo Surf Arénu. Pro celou rodinu doporučujeme zábavní parky nebo zážitkové pobyty. Pro budou zpěváky a zpěvačky doporučujeme unikátní projekt BIBIBUM. Vybírejte a pokud si nebude vědět rady, věnujte univerzální poukaz.

Jaké zážitky pro děti máme v nabídce?

Nejlepší zážitkovým dárkem pro děti jsou zábavní parky, pro mladší je vhodnější Legoland, pro starší Europa park a Marineland. Pro všechny doporučujeme fantastický Disneyland.

Další bestseller pro děti jsou únikové hry. Únikovou hru si můžete zvolit dle věku dětí, v nabídce máme únikovky pro malé děti, jako je Wonderland, Star Wars, nebo třeba venkovní úniková hra Král pašeráků. Pro starší děti máme v nabídce i strašidelné únikové hry a jednu dokonce nejstrašidelnější v Evropě. Všem doporučujeme únikovou hru ve stylu Pevnosti Boyard, zde se vyřádí děti všech věkových kategorií od 8 let. Děti milují počítačové a mobilní hry, i pro ně tu máme lákavou nabídku v podobě venkovních her, při kterých se mobil musí používat. Opravdovou lahůdkou je úniková hra inspirovaná slavnou počítačovou hrou Kingdom Come a tohle za to opravdu stojí, doporučujeme pro celou rodinu.

U počítačových her zůstáváme, ale přeci jenom v trochu jiném rozměru. Simulátory v naší nabídce jsou skutečně výjimečné, propracované plně funkční kokpity a skvělá grafika. Například u leteckého simulátoru Boeing 737 je tak dokonale zpracovaný, že se využívá k tréninku pilotů. To samé platí u závodních simulátorů v Praze i v Brně, kde se používá virtuální realita.

Velmi oblíbeným zážitkem pro děti je jízda v BVP na tankodromu u Milovic nebo v Ořechově u Brna, stačí se jen držet a užít si pořádnou jízdu. Náročnější variantou je bojový tank

Svezení v autě dle vlastního výběru. Pro děti na 150cm, se meze nekladou, svezeme ho ve Ferrari, závodní Tatrou, nebo třeba závodním speciálem Subaru v Sedlčanské kotlině. Pokud touží po řízení, můžeme nabídnout jízdu dětskou buggy. Není to přímo kategorie pro děti, ale je nutné tento zážitek zmínit. Velmi užitečná škola smyku pro čerstvé majitele řidičského průkazu, kurzy bezpečné jízdy, by měl projít každý začínající řidič automobilu i motorky a rozhodně se nejedná o školu jako takovou, bude to velká zábava.

Adrenalinové zážitky pro děti, ale vždy za doprovodu zákonného zástupce. Skvělý flyboarding, který umožní létat nad vodní hladinou a potápět se ve stylu delfínů. Pro nejnáročnější můžeme nabídnou tandemový seskok nebo bungee jumping. Pokud je to příliš velký adrenalin, věnujte jeden z nejprodávanějších zážitků, let ve větrném tunelu. Oblíbeným zážitkem je také surfování v Surf Aréna Praha

Skvělé zážitky s rodiči, které si všichni užijete. Pohádková vesnička v Podlesí nabízí pohádkové ubytování a pohádkovém domečku dle vlastního výběru. Co takhle dobrodružná plavba na plachetnici po lipenském jezeře, nebo klidnější plavba v Hausbótu po Vltavě z Hluboké nad Vltavou, třeba až na Orlík, na stejné řece si můžete užít plavbu motorovou lodí. Luxusní rodinný pobyt nabízí Tančící dům v Praze s nádhernými výhledy na starou Prahu. Pro prince a princezny, nabízíme pobyty přímo na zámku.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.