Jízda tankem

Zažijte jízdu tankem na tankodromu jako řidič tankista nebo adrenalinové svezení. Vyzkoušet si můžete bojový tank, obrněné vozidlo pěchoty a tank vyprošťovací.

Do tanku v tank

Jste fandou vojenské techniky? Usedněte do tanku jako řidič nebo jako člen posádky a zažijte adrenalinovou jízdu tankem na tankodromu. V nabídce máme řízení vyprošťovacího tanku VT-55, tento obrovitý kolos jak již název napovídá, sloužil k vyprošťování těžké vojenské techniky včetně bojových tanků.

Dražší variantou je řízení bojového tanku T55, Kolos vážící 36 tun pohání dieselový 12ti válec o výkonu 520 koní. T-55 je sovětský bojový tank, který sloužil po 2. světové válce a účastnil se několika světových bojových konfliktů. Tento model byl mimo jiné použit během okupace Československa. Bojový tank T-55 je vybavený 100 mm kanónem má za sebou mnoho bojových akcí a dodnes je v některých zemích využíván.

Vyprošťovací tank VT55 slouží k vyprošťování těžké techniky včetně bojových tanků. Tento stroj je stále používán armádou i hasiči, jedná se o nejsilnější kolos pro tahání a vyprošťování jiných ocelových monster. Není sice tak obratný jako tank bojový, ale ovládat tohle monstrum je velký zážitek.

Jízda nejen v Milovicích

Bojový i vyprošťovací tank budete skutečně řídit na tankodromu u Milovic. Areál je ideálním místem, kde si tyto kolosy vyzkoušet. Kromě tanku můžete zažít svezení nebo dokonce řízení BVP, neboli bojového vozidla pěchoty. Tento stroj nabízíme v Milovicích a v Ořechově u Brna. V druhé zmíněné lokalitě se jezdí na terénním polygonu v bývalé vojenské základně.

Svezení v bojovém tanku, respektive na korbě bojového tanku. Stačí se jen pořádně držet a užít si pořádnou jízdu. Tento zážitek není vhodný pro děti do 15 let. Mladší děti však mohou zažít jízdu v BVP, neboli v obrněném bojovém vozidle pěchoty. BVP je sice podstatně rychlejší, ale jízda oproti tanku je pro pasažéry podstatně komfortnější. Obě jízdy opět probíhají na tankodromu u Milovic. Na stejném místě můžete BVP také řídit, oproti tanku je BVP mrštnější a dá se říct, že i snadnější na ovládání. Je jen na vás jaký vojenský kolos preferujete. Svezení v BVP nabízíme také v Ořechově u Brna.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.