Jízda tankem

Vyberte si vyprošťovací nebo bojový tank. Vyprošťovací tank sloužil k vyprošťování těžké techniky včetně bojových tanků. Bojový tank T55 vybavený 100 mm kanónem má za sebou mnoho bojových akcí a dodnes je v některých zemích využíván. Kromě řízení nabízíme také svezení bojovým tankem jako posádka. Adrenalinová jízda na korbě ocelového monstra vyžaduje nutnou dávku odvahy, ale nemusíte se bát, zážitky u nás jsou zcela bezpečné.

Jste fandou vojenské techniky? Usedněte do tanku jako řidič nebo jako člen posádky a zažijte adrenalinovou jízdu tankem na tankodromu. 
V nabídce máme řízení vyprošťovacího tanku VT-55, tento obrovitý kolos jak již název napovídá, sloužil k vyprošťování těžké vojenské techniky včetně bojových tanků. Dražší variantou je řízení bojového tanku T55, Kolos vážící 36 tun pohání dieselový 12ti válec o výkonu 520 koní. Bojový tank budete skutečně řídit na tankodromu u Milovic, to samé platí pro vyprošťovací tank. Areál je ideálním místem, kde si tyto kolosy vyzkoušet.

Svezení v bojovém tanku, respektive na korbě bojového tanku. Stačí se jen pořádně držet a užít si pořádnou jízdu. Tento zážitek není vhodný pro děti do 15 let. Mladší děti však mohou zažít jízdu v BVP, neboli v obrněném bojovém vozidle pěchoty. BVP je sice podstatně ryhlejší, ale jízda oproti tanku je pro pasažéry podstatně komfortnější. Obě jízdy opět probíhají na tankodromu u Milovic. Na stejném místě můžete BVP také řídit, oproti tanku je BVP rychlejší a mrštnější, je jen na vás jaký vojenský kolos preferujete.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.