Jízda tankem

Nabízíme Jízdu tankem na tankodromu. Vyberte si vyprošťovací nebo bojový tank a zkuste ovládnout pancířový kolos na pásech. Nemusíte tank řídit, adrenalinová jízda na korbě ocelového monstra jistě také nadchne.

Jaký tank?

Jste fandou vojenské techniky? Usedněte do tanku jako řidič nebo jako člen posádky a zažijte adrenalinovou jízdu tankem na tankodromu. 
V nabídce máme řízení vyprošťovacího tanku VT-55, tento obrovitý kolos jak již název napovídá, sloužil k vyprošťování těžké vojenské techniky včetně bojových tanků. Dražší variantou je řízení bojového tanku T55, Kolos vážící 36 tun pohání dieselový 12ti válec o výkonu 520 koní. Bojový tank budete skutečně řídit na tankodromu u Milovic, to samé platí pro vyprošťovací tank. Areál je ideálním místem, kde si tyto kolosy vyzkoušet.

Vyprošťovací tank sloužil k vyprošťování těžké techniky včetně bojových tanků. Bojový tank T55 vybavený 100 mm kanónem má za sebou mnoho bojových akcí a dodnes je v některých zemích využíván.

Svezení v bojovém tanku, respektive na korbě bojového tanku. Stačí se jen pořádně držet a užít si pořádnou jízdu. Tento zážitek není vhodný pro děti do 15 let. Mladší děti však mohou zažít jízdu v BVP, neboli v obrněném bojovém vozidle pěchoty. BVP je sice podstatně ryhlejší, ale jízda oproti tanku je pro pasažéry podstatně komfortnější. Obě jízdy opět probíhají na tankodromu u Milovic. Na stejném místě můžete BVP také řídit, oproti tanku je BVP rychlejší a mrštnější, je jen na vás jaký vojenský kolos preferujete.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.