Jízda na čtyřkolce

Jízda na čtyřkolce v přírodě i na offroad dráze. Vyberte si pohodovou projížďku nebo adrenalinovou jízdu v terénu. Jízdu na čtyřkolce nabízíme pro začátečníky i pro zkušené jezdce ve více lokalitách v ČR.

Zábava na čtyřkolce

Jízda na čtyřkolce je parádní zážitek, který doporučujeme také jako dárek. Čtyřkolky si můžete užít na velkých polygonech, v přírodě i na motokrosové dráze. Vyzkoušejte čtyřkolky v Praze, Brně i na Vysočině.

Jakou jízdu na čtyřkolce zvolit?

Jízda na čtyřkolce v Praze nabízí dráhu různých obtížností, na své si tedy přijdou jak začátečníci, tak tako zkušenější jezdci. Jezdí se na offroadové dráze v areálu Tvrz Hummer.

Jízda na čtyřkolce ve Vílanci u Jihlavy nabízí dvě varianty, Adventure jízdu pro začátečníky a jízdu Extréme pro zkušené čtyřkolkáře, v této variantě si užijete jízdu i na motokrosové dráze. Obě varianty probíhají na přírodní dráze. Delší variantou je výlet na čtyřkolce do Telče a zpět, určena spíše pro začínající jezdce, jedná se o výlet, nikoliv o adrenalinovou jízdu.

Jízda na čtyřkolce v Milovicích pro začátečníky i zkušené jezdce na offroadové dráze tankodromu. Jízda na čtyřkolce je uzpůsobena zkušenosti jezdce, můžete se těšit na přírodní překážky, strmé sjezdy a výjezdy. Pro rodinu nabízíme v této lokalitě rodinný výlet na čtyřkolkách, při kterém se rozhodně nebudete nudit. V prostředí bývalého tankodromu v Milovicích si společně užijete spoustu zábavy a adrenalinu.

Jízda na čtyřkolce v Ořechově u Brna je určena pro začínající jezdce, jednoduchá přírodní dráha bez překážek.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.