Jízda na čtyřkolce

Jízda na čtyřkolce v terénu nebo dokonce na motokrosové dráze. Nabízíme pořádnou jízdu na profesionálním polygonu, kde si zážitek na čtyřkolce maximálně užijete.

Jízda na čtyřkolce je parádní zážitek, který doporučujeme také jako dárek. Čtyřkolky si můžete užít na velkých polygonech, v přírodě i na motokrosové dráze. Vyzkoušejte čtyřkolky v Praze, Brně i na Vysočině.

Jakou jízdu na čtyřkolce zvolit?

Jízda na čtyřkolce v Praze nabízí dráhu různých obtížností, na své si tedy přijdou jak začátečníci, tak tako zkušenější jezdci. Jezdí se na offroadové dráze v areálu Tvrz Hummer.

Jízda na čtyřkolce ve Vílanci u Jihlavy nabízí dvě varianty, Adventure jízdu pro začátečníky a jízdu Extréme pro zkušené čtyřkolkáře, v této variantě si užijete jízdu i na motokrosové dráze. Obě varianty probíhají na přírodní dráze. Delší variantou je výlet na čtyřkolce do Telče a zpět, určena spíše pro začínající jezdce, jedná se o výlet, nikoliv o adrenalinovou jízdu.

Jízda na čtyřkolce v Milovicích pro začátečníky i zkušené jezdce na offroadové dráze tankodromu. Jízda na čtyřkolce je uzpůsobena zkušenosti jezdce, můžete se těšit na přírodní překážky, strmé sjezdy a výjezdy. Pro rodinu nabízíme v této lokalitě rodinný výlet na čtyřkolkách, při kterém se rozhodně nebudete nudit. V prostředí bývalého tankodromu v Milovicích si společně užijete spoustu zábavy a adrenalinu.

Jízda na čtyřkolce v Ořechově u Brna je určena pro začínající jezdce, jednoduchá přírodní dráha bez překážek.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.