Povolání na zkoušku

Splňte si svůj dětský sen a staňte se divadelním hercem, zpěvačkou, bagristou, ošetřovatelem v zoo, nebo dokonce pilotem letadla, zkrátka vším čím jste nejen jako děti chtěli být.

Sníte o tom, stát se divadelním hercem, pilotem letadla, nebo závodníkem? Nejlepší povolání u nás můžete vyzkoušet a třeba to bude váš první krok k vysněnému povolání, protože sny se mají plnit, tak proč to alespoň nezkusit.

Jaké povolání u nás můžete vyzkoušet?

Vojákem na zkoušku, aneb stabilní zaměstnání, které může být velmi zábavné. Co třeba řídit tank, dokážete zkrotit obří kolos? Nemusí to být zrovna největší monstrum v nabídce, u nás můžete vyzkoušete i další vojenská vozidla, jako je BVP na tankodromu u Milovic, vojenský speciál Humvee v Praze. Svojí odolnost si můžete prověřit během kurzu přežití.

Láká vás práce v policie a to rovnou v jednotce rychlého nasazení, vyzkoušejte si trénink SWAT. Jste dobrý střelec, ukažte to na našich střelnicích, v nabídce máme několik střeleckých zážitků. Své detektivní schopnosti si můžete vyzkoušet i v některých únikových hrách, kde máte za úkol vyřešit záhadu.

Chtěli byste se stát pilotem letadla, nebo si to alespoň vyzkoušet? Ideální příležitostí jsou naprosto reálné letecké simulátory, které slouží k výcviku pilotů, pilotovat si můžete vyzkoušet dopravní letadlo BOEING 737, nebo pohyblivý trenažer letadla v Praze. Jedinou možností vyzkoušet si, zda máte na to být pilotem stíhačky je simulátor stíhačky Hornet v Brně. V Brně můžete také zažít let skutečnou stíhačkou a zjistit zda zvládnete náročné přetížení. Nezůstaneme u simulátorů a půjdeme ještě dál, v nabídce máme také pilotování skutečného letadla!

Vyzkoušejte si práci televizního moderátora se vším co k tomu patří a třeba to bude první krok k vysněné práci. Máte herecké vlohy, staňte se divadelním hercem na zkoušku a zahrajte si v divadelní hře před diváky.

Baví vás vaření, vyberte si z nabídky kurzů vaření i pečení.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.