Letecké zážitky

Letecké zážitky nabízí pohled na svět z ptačí perspektivy. Nabízíme let balonem, vyhlídkový let letadlem nebo dokonce vrtulníkem, ať už zvolíte jakýkoliv prostředek můžete se těšit na krásné výhledy a zážitky. V naší nabídce najdete i tandemový seskok, Bungee jumping a letecké simulátory.

Let balónem nabízí nejkrásnější pohledy na krajinu, představte si jak letíte v balónovém koši v absolutní tichosti. Je to pro vás nuda, tak si vyzkoušet pilotování letadla a nebo ještě větší adrenalin při akrobatickém letu. Pořád málo, pak je tady tandemový seskok, nejadrenalinovější zážitek. V této kategorii najdete mnoho tipů na dárek.

Jaký letecký zážitek vybrat?

Vyhlídkový let letadlem nad českou krajinou patří k nejoblíbenějším zážitkům, můžete letět téměř kdekoliv. V nabídce máte dokonce program pilotování letadla, který dovede vyhlídkový let k dokonalosti. Chcete se raději podívat na českou krajinu z horkovzdušného balónu? Let balónem můžete zažít ve více jak 30 lokalitách v České republice, můžete si vybrat hromadný let v malém koši, nebo let privátní.

Letecký simulátor kupodivu nabídne také krásné pohledy na krajinu, zpracování je tak dokonalé, že slouží k tréninku pro skutečné piloty. Pilotovat můžete dopravní letadlo, bojovou stíhačku, nebo stíhačku z 2. světové války. 

Tandemový seskok pro adrenalinové nadšence, stačí překonat prvotní strach a zažijete dokonalý zážitek během volného pádu a letu na padáku. Skáče se z výšky až 4 200 metrů! Je to na vás moc vysoko, zkuste bungee jumping z mostu nebo jeřábu. Pokud byste se přeci jenom báli, můžete navštívit Větrný tunel v Praze, kde se nachází unikátní letová komora. Adrenalinový zážitek v letadle při akrobatickém letu v Příbrami nebo v Brně, zažijte přetížení až 5G.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.