Letecké zážitky

Letecké zážitky nabízí pohled na svět z ptačí perspektivy. Nabízíme let balonem, vyhlídkový let letadlem nebo dokonce vrtulníkem, ať už zvolíte jakýkoliv prostředek můžete se těšit na krásné výhledy a zážitky. V naší nabídce najdete i tandemový seskok, Bungee jumping a letecké simulátory.

Jaké letecké zážitky najdete v naší nabídce?

Let balónem nabízí nejkrásnější pohledy na krajinu, představte si jak letíte v balónovém koši v absolutní tichosti. Je to pro vás nuda, tak si vyzkoušejte pilotování letadla a nebo ještě větší adrenalin při akrobatickém letu. Pořád málo, pak je tady tandemový seskok, nej adrenalinovější zážitek. V této kategorii najdete mnoho tipů na dárek.

Vyhlídkový let letadlem nad českou krajinou patří k nejoblíbenějším zážitkům, můžete letět téměř kdekoliv. V nabídce máte dokonce program pilotování letadla, který dovede vyhlídkový let k dokonalosti. Chcete se raději podívat na českou krajinu z horkovzdušného balónu? Let balónem můžete zažít ve více jak 30 lokalitách v České republice, můžete si vybrat hromadný let v malém koši, nebo let privátní.

Tandemový seskok pro adrenalinové nadšence, stačí překonat prvotní strach a zažijete dokonalý zážitek během volného pádu a letu na padáku. Skáče se z výšky až 4 200 metrů! Je to na vás moc vysoko, zkuste bungee jumping z mostu nebo jeřábu. Pokud byste se přeci jenom báli, můžete navštívit Větrný tunel v Praze, kde se nachází unikátní letová komora. Adrenalinový zážitek v letadle při akrobatickém letu v Příbrami nebo v Brně, zažijte přetížení až 5G.

Zažijte volný pád

Letecké zážitky nejsou jen o letadlech nebo balónu. Proletět se můžete i při volném pádu. Volný pád je fáze letu při tandemovém seskoku do doby, než se otevře padák. Volný pád zažijete během bungee jumpingu nebo velmi krátký ve Větrném tunelu. 

Simulovaný letecký zážitek

Letecký simulátor kupodivu nabídne také krásné pohledy na krajinu, zpracování je tak dokonalé, že slouží k tréninku pro skutečné piloty. Pilotovat můžete dopravní letadlo, bojovou stíhačku, nebo stíhačku z 2. světové války. Především letecký simulátor dopravního letadla v Praze a v Brně, jsou naprosto dokonalé, zážitek z letu je velmi intenzivní.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.