Vojenské zážitky

Chcete řídit tank, zažít divokou jízdu v BVP, trénink SWAT, nebo hledáte střelecké zážitky? Vojenské zážitky jako dárek pro drsňáky i pro celou rodinu

Střelecké zážitky, paintball, trénink SWAT, jízdy vojenskými vozidly, z naší nabídky vojenských zážitků si jistě vyberete.

Jaké vojenské zážitky u nás najdete?

Let stíhačkou, aneb Aero L-29 Delfín (v kódu NATO "Maya") cvičný vojenský proudový letoun, který byl a někdy ještě je ve vojenském letectvu československé a české armády využíván pro komplexní výcvik vojenských stíhacích, stíhacích bombardovacích a průzkumných pilotů. Let tímto super rychlým proudovým letadlem zažijete v Brně.

Staňte se na jeden den součástí jednotky rychlého nasazení a zažijte trénink S.W.A.T. Projdete nejrůznějšími praktickými i taktickými cvičeními, které si pak budete moci vyzkoušet v praxi při fingovaném osvobozování rukojmích či při drogové razii.

Jízda v BVP pro všechny příznivce vojenských vozidel. BVP je bojové vozidlo pěchoty o výkonu 300 koní, které dokáže uhánět v těžkém terénu neskutečnou rychlostí, zažijte adrenalinovou jízdu v obrněném transportéru na tankodromu u Milovic.

Zapomeňte na moderní vymoženosti, tady se musíte spolehnout pouze sami na sebe. Během kurzu přežití se naučíte orientovat v terénu, obstarat si jídlo i pitnou vodu, postavit přístřešek na přenocování a další dovednosti nezbytné k přežití.

 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.