Zážitky a zážitkové dárky

Vítejte ve světě dokonalých zážitků, nabízíme zážitkové dárky pro muže, ženy i děti. Zážitky od nás věnujete v krásném dárkovém balení s originálním věnováním. Platnost poukazu 1 rok.

Zážitky jsou stále oblíbenějším dárkem, protože zážitek plní sny i těm nejnáročnějším zákazníkům. V nabídce u nás najdete stovky zážitků, které jsou vhodné i jako dárky. Pokud si nejste jistý výběrem toho pravého zážitkového dárku, věnujte dárkový poukaz v hodnotě od 1000 Kč do 7 000 Kč, obdarovaný si sám vybere z naší nabídky. Veškeré zážitky v naší nabídce si můžete samozřejmě koupit také pro sebe a prožít svůj vlastní sen. Zážitkové poukazy jsou u nás s minimální platností 1 rok od zakoupení, u dárkových poukázek je platnost 15 měsíců a u letenek do balónů dokonce 2 roky. Zážitky jsou vhodné jako vánoční dárek, dárek k narozeninám, svatební dar, nebo jen tak pro potěšení.

Jak vybrat zážitkový dárek?

Můžete vybírat z kompletní nabídky zážitků a třídit dle ceny nebo lokality. Hledáte konkrétní zážitek, napište název do vyhledávací lišty. Vybírat také můžete v kategoriích.

Adrenalinové zážitky jsou velmi oblíbené u mužů i žen. Nejprodávanější v této kategorii je tandemový seskok a Bungee jumping. Mezi další nejoblíbenější adrenalinové zážitky patří akrobatický let, flyboarding a strašidelné únikové hry. To neznamená, že ostatní adrenalinové zážitky nejsou stejně dobré.

Automobilové zážitky jsou nejpopulárnější u mužů. Tradičně je v nabídce řízení rychlých aut jako je Ferrari nebo třeba Mustang. Jízdy probíhají na dálnici, polygonu nebo na letišti. U nás můžete dokonce řídit závodní speciály na Masarykově okruhu, Slovakiaringu a na okruhu Autodrom Most. Z trochu jiného soudku jsou jízdy na autokrosovém okruhu v závodní buggy nebo třeba svezení v závodním autě.

Zážitky vzduch, jak název napovídá, jedná se o veškeré letecké zážitky. Nejprodávanější jsou v této kategorii vyhlídkové lety letadlem a let balónem. Vyhlídkový let si můžete ještě vylepšit o pilotování a pokud by to bylo příliš adrenalinové, máme pro vás skvělou nabídku leteckých simulátorů, které jsou tak realistické, že slouží k výcvikům pilotů. Do leteckých zážitků patří také tandemový sesko, Větrný tunel a Bungee jumping.

Pobyty pro dva jsou u nás velmi oblíbeným dárkem a to především u mužů, kterí chtějí potěšit partnerku nebo manželku. Najdete u nás tradiční pobyty v hotelu, na zámku, na statku, méně tradiční třeba na jachtě nebo Hausbótu. 

Zábava je obecná nabídka zážitků, kde najdete simulátory, povolání na zkoušku, netradiční zážitky a hlavně velmi populární únikové hry. V naší nabídce jsou únikové hry, které patří k těm nejlepším v České republice.

V nabídce máme také zážitkové rozlučky se svobodou pro nevěstu i ženicha, s námi na to rozhodně nezapomenete. Další využití zážitků na firemní akce, jsme schopni zajistit téměř cokoliv, třeba pro vaší firmu sestavíme závodní tým k účasti v amaterském závodu.

 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.