Vodní adrenalinové sporty

Vyzkoušejte vodní adrenalinové sporty, flyboarding, surfování nebo třeba jízdu super rychlým člunem. Vyzkoušejte zážitky na vodě, při kterých se trochu namočíte, nebo věnujte jako dárek.

Jaké adrenalinové sporty si můžete u nás vyzkoušet?

Co všechno se dá dělat na vodě? Pochopitelně plavat, surfovat, jezdit na lodi atd. Věděli jste, že existují i hodně netradiční aktivity, které lze na vodní hladině provádět? V naší nabídce najdete tradiční vodní sporty, ale také flyboarding, který na první pohled působí jako něco neuvěřitelného. Co to je flyboarding si přečtěte níže.

Zážitky na vodě

Vyzkoušejte flyboarding, největší adrenalinový zážitek na vodě. Flyboardové boty umí udělat z každého super člověka, který bude umět létat nad vodní hladinou, potápět se a vyskakovat z vody. Flyboard jsou speciální boty umožňující létání nad vodou a potápění. Flyboard je napojen 18ti metrovou hadicí na vodní skútr, který vhání pod tlakem vodu do trysek pod flyboardové boty. Flyboarding můžete vyzkoušet v Praze, na přehradě Orlík a také na přehradě Dalešice.

Jízda rychlým člunem pro řece Vltavě v Praze nebo motorovým člunem na Lipně a po Vltavě z Hluboké nad Vltavou. Adrenalin nebo projížďka, je to jen na vás.

Pronájem hausbótu na Vltavě v jižních Čechách není sice přímo adrenalinový zážitek, ale řízení velkého hausbótu na řece trocha adrenalinu zajistí, zvlášť při průjezdu plavební komorou.

Plavba na jachtě na Lipně nebo dokonce v Chorvatsku, náš kapitán vám ukáže jaké to je se plachtit na vodní hladině a když bude vítr, tak bude pořádný fofr. Na Lipně se můžete nechat táhnout za jachtou.

Pronájem plachetnice bez kapitána, bude jen na vás, jak si poradíte s plachtěním na Lipně, adrenalin se jistě dostaví, ale hlavně si to budete královsky užívat. K tomuto zážitku kapitánské zkoušky nepotřebujete, i přesto, že kapitánem lodi, budete jenom vy.

Jízda s paddleboardem na řece zní poměrně šíleně, ale s našimi paddleboardy to zvládnete i na stojáka, tedy jezy doporučujeme sjíždět v kleče :-). V nabídce máme i velký paddleboard až pro 6 osob.

Surfování na vlně v Praze? Ano, ačkoliv to zní podivně, i v Praze můžete surfovat na vlně. Unikátní bazén se šikmou plochu, simuluje mořskou vlnu, na které můžete do nekonečna surfovat.

Největší vodní adrenalin je Canyoning, ale s naším instruktorem se jedná o naprosto bezpečný zážitek. A co je to vlastně ten Canyoning? Inu velkolepé dobrodružství v kaňonech, oblečeni do neoprénu zažijete adrenalinové skoky do smaragdových tůní, sjíždění přírodních tobogánů, plavání v průzračné vodě, slaňování, zkrátka zážitek na celý život.

Hledáte méně mokrý dárek, prohlédněte si naší kompletní nabídku adrenalinových zážitků.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.