Pilotem letadla

Vyzkoušejte si jaké to je být pilotem letadla nebo vrtulníku, necháme vás opravdu pilotovat skutečné letadlo bez jakýchkoliv předchozích zkušeností. Ideální dárek pro všechny fanoušky létání.

Jaké to je být pilotem letadla?

Pilotování letadla není již výhradně určeno pro budoucí piloty. V současné době si může každý pilotování vyzkoušet a v některých kurzech dokonce i start a přistání. Pokud se přeci jenom pilotování opravdového letadla bojíte, může si to natrénovat na autentických simulátorech. Na našich leteckých simulátorech se učí a trénují profesionální piloti. Pilotování letadla doporučujeme jako dárek nejen pro nadšence do létání.

Pilotem letadla, splňte si s námi svůj sen o létání! Usedněte do kokpitu opravdového letadla a vydejte se na svůj první let. Vyzkoušejte, zda máte talent a cit pro létání. Pilotování probíhá po vzletu letadla, před přistáním pilotování přebírá pilot.

Kurz pilotem letadla jde ještě dál, v tomto kurzu si vyzkoušíte i vzlet a přistání.

Pilotem vrtulníku v Brně nebo v Sazené u Kladna. Pro pilotování vrtulníku nejsou nutné žádné předchozí letecké zkušenosti. Pilotem se může stát každý ve věku minimálně 16 let. 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.