Dovolená na raftu

3. 7. 2021 11:32 Cestování, Zážitky

Skvělá dovolená na raftu po Vltavě z Vyššího Brodu do Českého Krumlova s kompletním servisem pro 4 osoby. 3 dny a 2 noci v pohodlných podsadových stanech, ideální dovolená pro celou rodinu.

Dovolená na raftu

Přemýšlíte kam se vydat na dovolenou, aby si to užili i děti? Zaručeným tipem je dovolená na raftu po řece Vltavě s kompletním servisem pro 4 osoby. Spaní je zajištěno v pohodlných podsadových stanech. První noc strávíte v kempu ve Vyšším Brodě, odkud se můžete vydat na řadu výletů. 
 

2. den

Pokládáme raft do vody a končeně vyrážíme na zážitkovou plavbu. Dnes nás čeká poměrně dlouhý úsek a 2 jezy.

3. den

Noc trávíme v kempu v Náhořanech, opět v pohodlných podsadových stanech. Ráno vyrážíme z kempu do Českého Krumlova, cestou nás čeká 6 jezů včetně toho nejhoršího na Plešivci. Kontrastem naší plavby krásnou přírodou je industriální část ve Větřní. Fabrika na výrobu papíru působí zvláštně, dokonce bych řekl, až trochu děsivě. Na konci fabriky nás čeká první dnešní jez a za ním následují další. Jak se očekávalo, největším zážitkem byl na jez na Plešivci, ale na raftu to není nic hrozného, zato na kánoích se tu cvaklo celkem dost vodáků :-).

Závěrečná část plavby po Vltavě vede historickým městem Český Krumlov, je to opravdu nádherný úsek, který si všichni užíváme. Bohužel vše jendou končí a po průjezdu Českého Krumlova opouštíme raft. Loučíme se s Vltavou se spoustou zážitků, určitě se sem brzy vrátíme.

Děkujeme zákazníkům, kteří nám svůj zážitek z dovolené na raftu poslali, chcete to také zážít, klikněte na https://www.dokonalyzazitek.cz/zazitek/lodi-po-vltave-3dny

Pošlete tip svým blízkým Sdílejte tip na dokonalý zážitek!