Zážitky 2021

5. 3. 2021 17:51

Ač tomu současná situace nepřeje, vyjednali jsme pro vás nové zážitky, které si můžete užít od dubna 2021. Objednávky expedujeme bez omezení, čerpání zážitků očekáváme v průběhu dubna.

Zážitky 2021

 

Stále doufáme, že se v průběhu dubna začnou pomalu otevírat zážitkové areály, alespoň to tak zatím provozovatelé plánují. Jelikož doba zážitkům moc nepřeje, máme více času hledat nové zážitky a vylepšovat služby. Na jaké novinky se můžete v roce 2021 těšit?

Nové zážitky 2021

Jsme rádi, že se nám podařilo domluvit spolupráci se Školou smyku v Trenčíně, jelikož v okolí žádná škola není, je to zaplnění díry na trhu. Školu smyku považujeme za jeden z nejlepších dárků, jelikož věnujete zábavu i velmi užitečnou věc. Školou smyku by měli projít všichni začínající i mírně pokročilí řidiči. Škola smyku v Trenčíně navíc nabízí i kurzy pro zkušené řidiče.

Nově jsme přidali kurz přežití na Šumavě, poznejte Šumavu tak trouchu jinak. Kurz přežití je stále oblíbenějším zážitkem, při kterém skutečně poznáte sami sebe. Na Šumavu se můžete vydat také s Land Roverem nebo na koni. Přidali jsem další lokalitu pro vyhlídkové lety, nově se můžete proletět nad Libercem, nebo dokonce doletět až na Sněžku. Nyní máme vyhlídkovými lety pokrytou téměř celou Českou republiku.

Jízda Tatrou na polygonu v Praze pro všechny držitele řidičského průkazu na osobní automobil. Vyzkoušíte si průjezd náročným terénem. Tento zážitek si můžete kombinovat s bagrem, naložíte si náklad na Tatru a odvezete na předem určené místo. Nově půjčujeme plachetnice na Lipně. Po základním zaškolení si převezmete plachetnici, kterou budete sami řídit. Půjčit si plachetnici můžete třeba i na týden. Další možností na Lipně, je víkend na jachtě s kapitánem, kapitán s vámi bude pouze při plavbě, noc na jachtě strávíte sami.

Skvělá úniková hra Prison Island ve stylu pevnosti Boyard. Unikátní projekt v Praze, kde soutěžíte v týmu, místo Paklíče máte náramek, který si odemykáte vstup do herních místností. V areálu se nachází celkem 30 místností různých obtížností, vyžadující různé dovednosti. Usnadnit plnění úkolu pomůže správné sestavení týmu, kde by neměl chybět malý a hbitý k rychlému plížení, moudrý a plný zkušeností k řešení hádanek.

Dokonalý zážitek v novém

V roce 2020 jsme po 10 letech spustili novou verzi stránek a vzhledem k aktuální situaci, máme více času, stránky vylepšovat. Během března ladíme unikátní rezervační systém. Jedná se o aplikaci, kde najdete vše potřebné na jednom místě, stačí na našich stránkách vložit kód voucheru a jednoduše si zážitek zarezervovat. V rezervační aplikaci budete mít neustálý přehled o stavu rezervace, popis rezervovaného zážitku a hlavně, můžete s námi přes aplikaci komunikovat. Vše je nyní automatizované, zhruba u poloviny zážitku, jste po registraci přesměrováni přímo na termíny provozovatele, kde si jendoduše termín zarezervujete. Vše je nyní jednoduché a přehledné. 

Další revoluční aplikací je editor věnování, který vám umožňuje, vytvořit si jednoduše vlastní originální věnování. Takové věnování, dodá dárku nový rozměr. Můžete využít šablony a libovolně si je upravit, nebo si kompletně vytvořit svůj originál. Editor věnování je v provozu zhruba 10 měsíců a výtvory, které jste dokázali vytvořit, nás často udivují, holt šikovné české ručičky :-). Postupně budeme do editoru přidávat další šablony a obrázky, abyste měli ještě větší prostor pro kreativitu.

Opatrujte se,

Ladislav a Marika Meškánovi

 

Pošlete tip svým blízkým Sdílejte tip na dokonalý zážitek!