Adrenalinové simulátory

Vyzkoušejte letecký simulátor se simulovanou poruchou, ostré bojové akce na simulátoru stíhačky, za volantem závodního auta, surfování na vlně nebo let ve větrném tunelu. Zážitek na simulátoru doporučujeme jako dárek i pro děti.

Adrenalinové simulátory, co to je? Není simulátor jako simulátor, čím více se přiblížíte realitě, tím více ztrácíte pojem, že je to jen simulátor. Představte si, že pilotujete dopravní letadlo Boeing, pochopitelně na simulátoru a i přesto, že se nejedná o pohyblivý simulátor, máte pocit, že se nakláníte a právě autentičnost simulátoru umí dodat trocha toho adrenalinu.

Letecký simulátor v Brně a v Praze jsou naprosto reálný a dokonale propracovaný, to se zkrátka musí vidět. Jelikož sedíte v replice kokpitu a kolem vás je skvěle graficky zpracovaná krajina, budete mít pocit, že skutečně letíte a zejména při přistání, kdy se budete pekelně soustředit, aby jste dokázali v pořádku na přistávací dráhu dosednout, zapomenete, že sedíte pouze v simulátoru, nemluvě při simulování poruch. Letecký simulátor v Praze navíc pojme až 10 pasažéru a je možné na tomto simulátoru simulovat požár!

Letecký trenažer v Praze je jediný pohyblivý simulátor dostupný pro veřejnost. Tento trenažer se běžně používá k výcviku pilotů a ve volném čase je nabízen široké veřejnosti k vyzkoušení. Uzavřený kokpit je připevněný na pohyblivé plošině, které se naklání dle směru letadla.

To samé platí o reálných simulátorech stíhaček. Simulátorové centrum v Brně nabízí stíhačku Hornet s otvírací kabinou nebo stíhačku Spitfire z 2. světové války. V Praze si můžete vyzkoušet Messerschitt a pro ještě větší realitu, můžete použít 3D brýle.

Virtuální realitu formule si můžete vyzkoušet v Brně, stačí si jen vybrat repliku volantu vašeho oblíbeného monopostu a vstoupit do světa Formule 1. V Praze je pro vás připraven famózní simulátor závodního auta, na kterém trénují závodníci, to jednoznačně svědčí o propracovanosti simulátoru.

Rádi byste vyzkoušeli surfování, ale bojíte se žraloků, náš surfovací simulátor v surf aréně je zcela bezpečný a žraloků se tu opravdu bát nemusíte. A co tandemový seskok, ano i ten se dát tak trochu simulovat ve větrném tunelu. Poznejte sílu hurikánu o rychlosti přes 200 km/h, adrenalin na tomto simulátoru zaručen. 

Mezi adrenalinové simulátory by mohli patřit i některé únikové hry, přeci jen simulujete určitý příběh, například únik z Titanicu, hra Saw atd.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.