Flyboard

Flyboarding je létání nad vodní hladinou za pomocí tryskových flyboardových bot. Stačí si flyboard obout a rázem získáte nadpřirozené schopnosti, můžete se vznášet nad vodní hladinou a vyzkoušet si akrobatické prvky. Flyboard je skvělý dárek od 10 let.

Co je to flyboard?

Flyboard jsou speciální boty umožňující létání nad vodou, akrobacii nebo dokonce skákat těsně nad vodou ve stylu delfínů. Flyboardové boty jsou připevněny na 18ti metrovou hadicí k vodnímu skútru, který vhání pod tlakem vodu do trysek pod flybordové boty. Výkon flyboardu reguluje instruktor pomocí plynu na skútru.

Jak je to náročné?

Let na flyboardu vyžaduje trochu síly a koordinaci těla, základy zvládne téměř každý od 10 let. Základem je nebát se výšek a hlavně umět plavat. Výšku letu reguluje instruktor na skůtru dle schopností letce. Šikovnější dokáží prvky akrobacie, létání do všech směrů a později i skoky ve stylu delfínů. Nebojte se flyboardu, je to naprosto bezpečné a rozhodně si to užijete.

Kde si mohu flyboard vyzkoušet?

Flyboard je vodní sport, můžete si ho vyzkoušet na vodních plohách ve vybraných lokalitách v České republice. V současné době nabízíme Prahu, Brněnskou přehradu, přírodní koupaliště v České Lípě, Příbram, Ejpovice u Plzně a Náklo u Olomouce.

Co k letu na flyboardu potřebuju?

Vše je pro vás připraveno, potřebujete pouze plavky a ručník, je to stejné, jako když se jdete koupat. Na místě vám bude zapůjčen neoprén a přilba.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.