Nový zážitek Paintball Praha

20. 3. 2020 18:51

V době pandemii je více času na hledání nových zážitků a tady jeden je, dovolte nám představit největší paintballové hřiště🔫 v České republice.

Nový zážitek Paintball Praha

Hledali jsme nejlepší areály pro paintball a podařilo se domluvit 3 úžasné arény v Praze. V současné době hledáme další areály v České republice, ale nenabíneme spolupráci jen tak někomu. Paintballové hřiště na malém prostoru s umělými překážkami u nás nehledejte, nabízíme daleko víc, než jen obyčejný paintball.

Bývalá kasárna a raketová základna

3 areály kam si můžete jít zahrát paintball s jedním voucherem. Bývalá kasárna a raketová základna, stačí si jen vybrat a pořádná paintballová bitva může začít. V areálech se nachází budovy, bunkry, přírodní i umělé překážky. Rozsáhlé areály nabízí neskutečné možnosti jak hrát paintball a věřte, tady si to rozhodně užijete.

Kde můžete paintball hrát?

Kasárna Hájek Praha západ - plocha 32000 m2, 11 budov, 1 bunkr, zákopy, umělé překážky. V tomto areálu je možné hrát i večer při umělém osvětlení. Hřiště vhodné od 8 osob, nebo k účasti na veřejných akcích

Kasárna Klecany Praha východ - 25000 m2, 8 budov (vícepatrové budovy), umělé překážky. Hřiště vhodné od 8 osob, nebo k účasti na veřejných akcích.

Raketová základna Bratronice Středočeský kraj - 5 budov, 7 bunkrů, lesní terén. Hřiště vhodné pro firemní akce od 40 osob, nebo k účasti na veřejných akcích.

Co je to paintball?

Jedná se o bezkontaktní adrenalinový zážitek, při němž se k vyřazení protihráčů používá paintballová zbraň, která vystřeluje želatinové kuličky, naplněné netoxickou vodou rozpustným barvivem rozličných barev. Tyto kuličky jsou ze zbraně vypuzovány stlačeným vzduchem. Při zásahu cíle🎯 skořápka kuličky praská a okolí zásahu je potřísněné barvivem.

Paintball jako dárek?

Paintball určitě potěší každého co mají rádi zábavu. Můžete zakoupit voucher pro 1 osobu, která se zapojí v předem domluvené veřejné bitvě, které se konají téměř každý víkend. Můžete také darovat privátní hru, která je určena od 8 osob, celý areál bude jen pro vás. V neposlední řadě je paintball ideální jako firemní zážitek, nebo jako dárek pro zaměstance. Paintball můžou hrát hřáči od 10 let.

Ceník paintballu najdete ZDE.

 

Pošlete tip svým blízkým Sdílejte tip na dokonalý zážitek!