Top 10 firemní akce

8. 8. 2020 12:24

Podívejte se na našich top 10 firemních akcí a inspirujte se. Každá společnost má jiný požadavek, ale těchto 5 zážitku stojí za to.

Top 10 firemní akce

Firemní zážitky jsou různé, mezi klasické patří pobytové s wellness, ale v tomto žebříčku se zaměříme na zážitkové aktivity. Firemní zážitky neboli teambuilding se vždy zaměřuje a společné prožitky nebo na spolupráci v týmu. O teambuildingu se očekává, že naučí lidi spolupracovat, lépe se poznat, uvolnit se a něco zažít. Podívete se na našich top 10 firemních zážitků.

10. Sportovní auta

Klasika, která potěší zejména pánskou část týmu, kdo by nechtěl řídit třeba Ferrari nebo Lamborghini. Nejlepší zázemí nabízí Praha, kde se nachází prostorný hangár s barem a se širokou nabídkou sportovních aut. Zde je možné zajistit firemní akci od 6 do cca 40 osob. Komornější akci je možné udělat i v Brně, Olomouci nebo v Ostravě. Opravdu luxusní akci můžeme připravit na Masarykově okruhu v Brně, na to si však připravte rozpočet minimálně nad 150 000,-. Podstatně levnější alternativou je polygon, který se nachází také na Masarykově okruhu. Sportovní auta lze také přistavit přímo před provozovnu kdekoliv v České republice.

9. Speleo

Jsou pouze dvě místa v České republice, kde je možné absolvovat speleo kurz. První z nich jsou Labské pískovce, kde se cca na 3 hodiny vydáte do jeskynního komplexu na průzkum. Druhou lokalitou je Moravský kraz, kde jsou v nabídce dvě trasy, jedna adrenalinovější a druhá více pohodová. Akce je vhodná pro menší firemní akci do cca 15 osob.

8. Rally

Skvělá lokalita pro rally akci je bývalé vojenské letiště Dlouhá Lhota u Plzně. Zde připravíme bezpečnou trať pro závodní speciály Ford, je zde také možný catering. Akce vhodná od 6 do 30 osob. Další variantou je polygon Brno, zde by jízdy probíhaly ve vozech Subaru WRX STi a Mitsubishi Lancer, akce opět vhodná do cca 30 osob. Pro menší počet osob můžeme uspořádat jízdy v závodní buggy na pěti autokrosových tratích.

7. Škola smyku

Máte tým obchodníků, kteří používají služební auta, pak je pro vás škola smyku ideální firemní akcí. Kromě zábavy se jedná o velmi užitečný zážitek, který lze opět doplnit o catering. Akci můžeme uspořádat na okruhu Autodrom Most, na polygonu v Příbrami, Ostravě a v Trenčíně. Akce vhodná pro větší počet osob.

6. Větrný tunel Praha

Jeden létá, ostatní se baví. Ideální prostory pro firemní akci, kde je hlavní catering a zážitek jako doplňková záležitost, jelikož může vždy létat pouze 1 osoba. Nicméně let ve větrném tunelu je pouze na 3 minuty,  během chvíle se tak prostřídá více účastníků. Prostory jsou reprezentativní a po celou dobu sledujete své kolegy v letové komoře.

5. Teambuildingové hry

Vše na jednom místě, tak by se dal charakterizoat akční park v Praze. Co vše tady můžete zažít? Co třeba opilecký fotbal, bodyzorbing, lidský prak a nebo lidský stolní fotbal a to není vše, pokud hledáte více aktivit na jedmom místě, tak rozhodně akční park v Praze je to správné místo pro teambuilding.

4. Surf aréna

Co může být zábavnějšího než sledovat své kolegy bojující se surfovacím prkně na umělé vlně a přitom si dopřávat lahůdkový catering. Unikátní prostory s obří prosklenou výlohou, která odděluje bazén s umělou vlnou od restaurace. Část surfuje, zbytek poslouchá hudbu a užívá si catering. Firemní akce vhodná i pro větší počet osob, které se postupně na v surfování prostřídají. K tomu je možné zajistit i živou hudbu a udělat tak nezapomenutelný teambuilding.

3. Paintball Praha

Fantastické prostory bývalých kasáren nebo raketové základny, to je nevyšší level paintballové bitvy. Paintball je ideální pro spolupráci v týmu a to tou nejlepší možnou zábavou. Catering je zde samozřejmostí.

2. Kingdome Come

Netradiční unikátní hra až pro 30 osob. Chcete nezapomenutelný teambuilding, tak tady ho máte. Hra je soutěživá, ale zároveň orientovaná na spolupráci v týmu. Kingdome Come se odehrává na středověké tvrzi Malešov s herci v historických kostýmech.

1. Kurz přežití

Nejlepší zážitek jako teambuilding, na který nidko nezapomene, je jednoznačně kurz přežití. Rozděleni do malých týmů budete mít za úkol plnit úkoly a hlavně přežít v divočině. Můžete si vybrat variantu na 3 dny nebo extrémních 24 hodin.

Stále budeme hledat a vymýšlet nové teambuildingy a žebříček top firemních akci opět po delším čase sestavíme, tedy pokud stávajících top 10 něco překoná.
Pokud jste se rozhodli uspořádat teambuilding, napište nám Vaše požadavky na e-mail: info@dokonalyzazitek.cz
 

Na závěr náš tajný tip firemní zážitek pro manažery. Každý rok jezdím amaterské závody na okruhu, kde nabízíme prostor pro každého, kdo by si chtěl vyzkoušet jaké to je, být závodníkem.
Dle délky závodu a vybrané délky jízdy (30 nebo 60 minut), můžeme nabídnout určitý počet míst. 

Pošlete tip svým blízkým Sdílejte tip na dokonalý zážitek!