Úniková hra pro děti

23. 3. 2020 16:59

Hledáte únikovou hru pro děti? Podívejte se na naše tipy úžasných únikových her pro celou rodinu.

Úniková hra pro děti

Určit minimální věk pro hraní dané únikové hry je poměrně složité. Každé dítě je v daném věku šikovné na něco jiného a proto je věk dětí u únikových her spíše doporučením. V žádném případě neberte děti na hororové únikové hry, zvláště v naší nabídce jsou jedny z nejstrašidelnější. Naštěstí máme velký výběr únikových her pro celou rodinu a tady je seznam námi doporučených únikovek, kde si užijte zábavu celá rodina. Obecně platí, že nejmladší aktivní hráč únikové hry, by měl být ve věku nejméně 6 let. U jaké únikovky se zabaví celá rodina? 

1. WONDERLAND

Vstupte do úžasného světa Wonderlandu, kde je vše tak trochu jinak. Wonderland je vhodný i pro děti od 6 let, některé úkoly zvládnou sami a u jiných jistě pomůžou rodiče. A kdyby si i rodiče nevěděli rady, kočička jistě napoví.

2. KRÁL PAŠERÁKŮ

Dobrodružná úniková hra pro celou rodinu v prostředí Krušných hor. Vašim úkolem bude výhodně nakoupit a propašovat zboží za hranice, ale pozor na hlídky, které se vás za každou cenu pokusí zastavit. Únikovka vhodná i pro děti od 6 let.

3. ÚNIK Z JESKYNĚ

Netradiční úniková hra v Moravském krasu pro celou rodinu. Žádné rébusy a hádanky, vaším úkolem bude pouze uniknout z jeskyně. Úniková hra je opět vhodná pro děti od 6 let. Obtížnost je závislá na věku dětí ve skupině.

4. TAJEMSTVÍ CÍSAŘE

Úniková hra vhodná spíše pro starší děti od 10 let. Na 60 minut se stanete uznávanými záhadology a archeology, kteří musí přijít na kloub tajemství obklopující osobnost jednoho z největším středověkých vladařů a třeba najdete i poklad.

5. STAR WARS

Absolutní nutnost pro malé i velké fanoušky hvězdných válek. Úniková hra Star Wars je určena pro děti od 10 let. Hra je spíše lehčího charakteru, odehrávající se ve velmi autentickém prostředí, podaří se vám zachránit galaxii?

Náš tajný tip pro starší hráče. Těžko se určuje minimální věk u nejlepší únikové hry všech dob Kindgdom Come. Obecně je doporučován věk 15 let, ale i mladší si to tady nějakým způsobem užijí. Hra není vhodná pro děti do 10 let. 

Pošlete tip svým blízkým Sdílejte tip na dokonalý zážitek!