Letenky do balónu

Nabízíme let horkovzdušným balónem v malých koších pro maximální prožitek vyhlídkového letu. Letenku můžete koupit na konkrétní lokalitu, nebo letenku univerzální s výběrem z desítek lokalit v České republice. Let balónem je u nás naprosto bezpečným zážitkem.

Let horkovzdušným balónem

Letenka do balónu platí na jakoukoliv lokalitu uvedenou v nabídce, v současné době máme v nabídce více jak 30 lokalit. Létáme většinou v malých koších pro 7 - 9 osob. V nejvytíženější lokalitě, kterou je Český ráj, se létá převážně v koši pro 12 osob. Platnost letenky je 2 roky, jelikož je let hodně závislý na počasí, zejména na povětrnostní podmínky. Nejkrásnější let balónem je na jaře a na podzim. Létá se i v zimě, každé období má to svoje nej...
 

Nejoblíbenější lokality

Let balónem je krásný zážitek, ať už letíte kdekoliv, každá lokalita má to svoje top, tak například pohled na Ostravu z balónu má něco do sebe a proto je to velmi žádaná lokalita. Jen kousek od Ostravy nabízíme let balónem v Beskydech, k tomu není asi co dodávat. Zase o kousek dál je velmi oblíbený let balónem nad Brnem a nemůžeme opomenout Pálavu. V Praze sice letět nemůžete, ale let nad Karlštejnem nebo Konopištěm je velkým zážitkem. Nejoblíbenější lokalitou je jednoznačně Český Krumlov, pohled na historickou část města je nezapomenutelným zážitkem. V neposlední řadě je tu ráj na zemi, neboli let balónem nad Českým rájem.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.