Vánoční dárek pro ženy

Vybrali jsme nejlépe hodnocené a nejprodávanější zážitky, které doporučujeme jako vánoční dárek pro ženy. Jaký dárek vybrat, aby potěšil ženu, inspirujte se našim výběrem a budou to opět krásné Vánoce plné emocí.

Tipy na vánoční dárek pro ženu

Hledáte dárek pro ženu a nevíte co darovat? Ne, domácí spotřebič, skleničky a další vybavení do kuchyně není ten správný dárek. Darujte zážitek, protože zážitky jsou osobním vánočním dárkem a to co zažije, jí už nikdo nevezme.

A pokud zrovna nevíte po čem žena touží, nemusíte se bát, u nás si zážitkový poukaz jednoduše sama může vyměnit, kupujete s jistotou a navíc z pohodlí domova. Co by to bylo za dárek bez dárkového balení a osobního věnování, to si u nás dokonce můžete sami vytvořit.

Wellness, relaxace a pohoda

Adrenalin a dobrodružství není to pravé? Pak je ideálním dárkem masáž od skutečných profesionálů. Nejoblíbenějším dárkem je vyhlídkový let horkovzdušným balónem a letadlem.

Radost jistě uděláte pobytovým zážitkem, ať už se jedná o wellness nebo třeba romantický pobyt . Ráda maluje, tak je jasnou volbou kurz malování.

Proměna vizáže není jen o změně vzhledu, ale to den krásy jen pro ní. Tímto dárkem neříkáte, že není hezká a potřebuje nutně změnu, ale dáváte jí zážitkový den, kdy budeme mít kadeřníky a vizážisty jenom pro sebe, no není to úžasné?

Adrenalin pro ženy

Nejlépe hodnocené zážitky jsou tandemový seskok padákem a bungee jumping. O ženu se bát nemusíte, bude v těch nejlepších rukou. Pořádnou dávku adrenalinu zažije během akrobatického letu s přetížení až 5G.

O něco menší dávka adrenalinu při netradičním flyboardingu, kouzelné boty, které umožňují létat nad vodní hladinou, jsou velmi netradičním zážitkem. A co třeba kurz přežití, canyoning, Via Ferrata a další výzvy, které vyžadují dávku odvahy. 

Motoristické zážitky

I ženy mají rády auta, tak proč nedarovat řízení třeba Ferrari, Porsche nebo Lamborghini. Může se stát závodníkem nebo navigátorem na zkoušku a řídit může i obří kolosy jako je Hummer, Tatra nebo dokonce  BVP a tank. 

Pilotkou na zkoušku

Ráda by si zkusila pilotovat letadlo? Maličkost, posadíme jí do letadla a po boku zkušeného pilota se stane hlavním pilotem malého letadla nebo vrtulníku. K zahození nejsou ani simulátory a především simulátor dopravního letadla Boeingu 737, je neskutečný zážitek. Plně funkční replika kokpitu, modelace krajiny a skutečných měst je velmi autentickým prožitkem.

Nenašli jste v kategorii vánoční dárky pro ženy ten správný dárek, zkuste se podívat na kompletní nabídku všech vánočních dárků. Vybírat pak můžete i z kategorie vánoční dárků pro muže.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.