Přání k narozeninám

2. 1. 2022 19:26 Věnování

Nevíte jaké přání k narozeninám napsat, inspirujte se v našem článku. Citace, vtipná i originální přání, která jistě potěší stejně jako dárek samotný.

Přání k narozeninám

Přání k narozeninám si můžete ke každému zážitku sami zdarma vytvořit. Přání mohou být pouze v textové podobě s emotikony, nebo si můžete vytvořit přání i s obrázky. V přání k narozeninám naši zákazníci používají citáty, ale i orginální vzkazy či básničky, meze se zde nekladou. V tomto článku najdete i vtipná přání, ale pozor, komu je dáváté, příjemce přání musí mít smysl pro humor, v opačné případě, to vhodné rozhodně není. 

Citáty

Není příliš málo času, který máme, ale je příliš času, který nevyužijeme. Lucius Annaeus Seneca

Každý člověk se narodil proto, aby miloval, láska je smysl našeho života a jeho jediný cíl. B. Disraeli

Žij, jako kdybys měl zítra zemřít a uč se, jako bys měl žít věčně. – Mahátma Gándhí

Lidé se tolik bojí o svou budoucnost, že si neužívají přítomnost. Ve výsledku nežijí život v přítomnosti ani v budoucnosti. Žijí, jako kdyby nikdy neměli zemřít, nakonec umírají, aniž ve skutečnosti vůbec žili. Tändzin Gjamccho (Dalajlama)

Protože obětují zdraví, aby vydělali peníze, potom obětují peníze, aby znovu získali zdraví, potom se tak znepokojují minulostí a budoucností, že si neužívají přítomnosti, a.. tak nežijí ani v přítomnosti, ani v budoucnosti. A žijí tak, jakoby neměli nikdy zemřít, a potom zemřou bez toho, aby předtím žili.“ Dalajlama

„Přítel vás může mít rád pro vaši inteligenci, milenka pro váš půvab, ale rodina vás miluje bez důvodu… A přece vás může rozhněvat jako žádná jiná lidská skupina.“ —  André Maurois

Přání pro děti

Všechno nejlepší k narozeninám našemu malému dobrodruhovi! Pamatuj, že svět je jedno velké dobrodružství, můžeš být čímkoli a zažít cokoli.

Můj malý mlsoune, užij si dobrodružství jako Karlík v Továrně na čokoládu!

Dnes je jediný den v roce, kdy ti nebude vyčítáno, že jíš příliš mnoho sladkostí, máš příliš mnoho zmrzliny, hraješ příliš mnoho her, jdeš spát pozdě. Užij si narozeniny. 

Přání k 18. narozeninám

Silnice, není jen rovná, je plná zatáček, nástrah a různých překážek, musíš vědět kdy ubrat, a kdy na chvíli zastavit a tak tomu je i v životě. Jak se vyrovnat s nástrahy silnice ti pomůže škola smyku, ale se životem si musíš poradit sám. Krásné 18. narozeniny.

Ať tvá cesta je dlouhá. Bez nehod. Po cestě ať poznáš mnoho nového. Hodně přátel, kteří dobře poradí a pomohou, jak jet dál, jak by sis přál

Spát, hrát, jíst, hrát, jíst a spát. V 18ti by to chtělo změnu, snad se ti kurz přežití bude líbit.

Přání pro šéfa

Všechno nejlepší k narozeninám! Doufáme, že se vám tento dokonalý zážitek bude líbit a že se vám splní nejdivočejší a nejkrásnější přání, o které jste tak často vyprávěl. Užijte si závod za volantem opravdového závodního auta.

Pro nejlepšího šéfa, nejlepší zaměstnanci 😊

Vtipná přání

Chtěla jsem ti k narozeninám dát něco super speciálního, super úžasného, jedinečného a krásného, leč, nevejdu se do dárkové obálky😊 

Pro přátelé

Všechno nejlepší k narozeninám mé oblíbené osobě, se kterou se sice občas dostávám do náročných situací, ale život se musí umět žít naplno. Čeká nás jedno velké dobrodružství, až si to rozbalíš, pochopíš.

V tento den štěstí a radosti bych vám rád popřál celý život plný úspěchů, protože člověk, tak jedinečný jako vy, si zaslouží, aby se mu splnily všechny jeho sny. Všechno nejlepší k narozeninám a krásný let horkovzdušným balónem.

Jen ty si můžeš určit, kolik je ti let. Můžeš nosit růžový klobouk, chodit ve starém kabátu, o svém životě rozhoduješ jenom ty sám. Ale to co zažiješ, o tom jsme si dovolili rozhodnout my, tví přátelé. 
Ničeho se bát nemusíš, na tvůj nový dokonalý zážitek, tě samozřejmě doprovodíme.

Jedna z věcí, které jsem se naučil, když jsem s tebou vyrůstal, je, že pokud máš sen, měl bys za ním vždy jít. 

Mít za nejlepšího přítele chytrého, vtipného a úžasného člověka musí být něco opravdu výjimečného a samo o sobě skvělý dárek. Máš opravdu velké štěstí.

Zamilovaná přání

Nepřinesl jsem ti modré z nebe, protože jsem tě nechtěl připravit o ten velký zážitek, až si pro to modré z nebe spolu v balónu doletíme. 

Všechno nejlepší k narozeninám mému vtipnému manželovi! Každý den strávený s Tebou je plný smíchu, úsměvů a radosti! Děláš mě šťastnější, než jsem si kdy dokázala představit!

Přání k 50. narozeninám

V 50. teprve začíná ta pořádná jízda. Vychovala jsi děti a neměla čas sama na sebe, ale právě teď nastal čas plnit si své sny. Jeden z těch snů si splníš už velmi brzy a další budou následovat. 

Nikdy nejste příliš staří na to, abyste se naučili něco nového. Nikdy nejste tak trapní, abyste zkusili něco jiného. Vítejte v další kapitole Vašeho života, kterou zahájíte jedinečným zážitkem.

Vzpomeň si jak si byl šťastný, když ti bylo 10, tak teď musíš být 5x šťastnější.

Narozeniny jsou dobré pro naše zdraví, studie ukázala, že čím víc jich oslavíš, tím déle žiješ.

Nikdy není příliš pozdě být tím čím chceš, pokud ovšem nechceš být mladší.

Přání k 30. narozeninám

Chtěli jsme ti věnovat vyhlídkový let, ale přišlo nám to málo. Nedovol, ať je tvůj život jenom oním pasivním vyhlídkovým letem, když ho můžeš ty sám pilotovat.

Pošlete tip svým blízkým Sdílejte tip na dokonalý zážitek!