Vánoční přání

27. 11. 2021 13:22 Věnování

Nejkrásnější vánoční přání od Ježíška. Připravili jsme pro inspiraci přání s obrázky, citáty a vtipné texty. Vlastní vánoční přání si můžete v naší aplikaci sami vytvořit.

Vánoční přání

Vánoční přání pod stromečkem

Lámete si hlavu nad vánočním přáním, inspirujte se přáním našich zákazníků a námi vybraných citátů. Vánoční přání může být vtipné, inspirující, ale i trochu káravé, u dětí výchovné :-). Do přání můžete napsat cokoliv a navíc nabízíme možnost vylepšení pomocí obrázků a smajlíků. Přání jsme rozdělili do několika kategorií, aby se vám lépe vybíralo. Přání i citáty si můžete samozřejmě podle sebe upravit, konečné podobě se meze nekladou. 

Vánoční přání, která mají vtip

 1. Chtěl jsem vám poslat něco vtipného, úžasného, něžného, sexy, divokého, sladkého a velmi zábavného, ale bohužel, neovládám selfie.
   
 2. Vánoce jsou o trávení času s dobrými lidmi, užijte si dnešní den a již zítra se na mě můžete těšit, Tvoje maminka, Tvá tchýně.
   
 3. Tam odkud pocházím se na Vánoce dávají velké dárky. No, ale už tam nebydlím :-)
   
 4. Loni jsem ti přinesl dárkové balení piva, ale protože jsi byl letos tak hodný, pojedeš se svou úžasnou ženou na víkend do pivovaru.  S láskou Ježíšek
   
 5. Pod stromeček auta nenaděluji, jsou moc velká a těžká. Užij si zážitkovou jízdu Mustangem!
   
 6. Vyslovil jsi přání, abych vařila jako master šéf, nadělila jsem si pro tebe, kurz thajské kuchyně. Už se těším, až Ti uvařím.
   
 7.  Ahoj tady Ježíšek, loni jsem tvé ženě přinesl vysavač, nevím, jestli si ho přála, vypadala asi šťastně. No letos udělám radost i tobě a naděluji ti romantický pobyt pro dva.

 

Věnování pro děti

 1. Moje milá zlobidla, jestli se nepolepšíte, příští rok už vám opravdu nic nepřinesu. Myslím to vážně, Ježíšek
   
 2. Milý Péťo, velké dopravní letadlo ti bohužel nenadělím, je moc těžké a špatně se balí. Ale, že jsi byl tak hodný, naděluji Ti let na opravdovým leteckým trenažeru. Užij si kurz pilotování. Tvůj Ježíšek
   
 3. Vím, že jsi si ode mě přál počítačovou hru. Ale řekl jsem si, že daleko víc dobrodružství a adrenalinu zažiješ jako skutečný hrdina v únikovce... Tvůj Ježíšek
   
 4. Protože jsi hodný chlapeček, nadělil jsem ti ozdobený stromeček. Vím co jsi si nejvíc přál, koukni pod stromeček, co jsem ti tam dal. Tvůj Ježíšek
   
 5. Vím, že rádi mlsáte! Užijte si dobrodružství jako Karlík v Továrně na čokoládu... Váš Ježíšek
   
 6. Ferrari fakt neunesu, ale poukaz na jízdu ti dát mohu. S láskou Ježíšek

 

Zamilovaná vánoční přání

 1. Vánoce jsou krásné to já vím, nejvíc se těším, že je právě s tebou oslavím. Krásné Vánoce.
   
 2. Vím, že jsem Tvůj dokonalý dárek, ale Tvůj vysněný kurz pilotvání letadla, také není k zahození :-). Krásné Vánoce lásko moje.
   
 3. Daruji Ti zážitek, který spolu prožijeme, protože jen společně strávené chvíle, jsou ty nejkrásnější
   
 4. Vánoce nejsou jenom o dárcích, ty nejkrásnější a nejdůležitější věci se koupit nedají.

Inspirujte se vánočním věnováním, které si naši zákazníci sami v našem editoru vytvořili.

Pošlete tip svým blízkým Sdílejte tip na dokonalý zážitek!