Autodrom Sosnová

Autodrom Sosnová je 1,6 kilometrů dlouhý závodní okruh u České Lípy. Na autodromu v Sosnové nabízíme zážitkové jízdy v supersportech a v závodních autech. Na okruhu je možné dosáhnout rychlosti až 200 km/h.

Zážitky na Autodromu Sosnová?

Okruh Autodrom Sosnová pořádá kromě zážitkový jízd i tradiční setkání mistrů v automobilových soutěžích. Autodrom Sosnová je také součástí soutěže rallye Bohemia. Kromě volných jízd si můžete půjčit supersporty prestižních značek. Na podzim a přes zimu se zde pořádají závody rallye a právě na tento závod vám půjčíme rallye speciál Ford Fiesta s kompletním servisem a zkušeným navigátorem. V amatérských závodech nabízíme také adrenalinové svezení na místě navigátora v závodním autě Subaru WRX STi.

Kde se nachází okruh Autodrom Sosnová?

Autodrom Sosnová najdete v Libereckém kraji ve stejnojmené obci. Sosnová je na dohled od České Lípy, z Prahy se sem dostanete pohodlně po dálnici.

Jaká auta si mohu půjčit na Autodromu Sosnová?

V pevně stanovených termínech půjčujeme v Sosnové Toyotu Yaris GR, vozy BMW performance, Porsche Cayman GT4, nebo dokonce Porsche 911 GT3. Běheme amatérských závodů v rally půjčujeme závodní speciály Ford Fiesta a jedinečný zážitek NAVIGÁTOREM NA ZKOUŠKU v rally. 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.