Rozlučka se svobodou pro ženicha

Víme jak připravit nezapomenutelnou rozlučku se svobodou pro ženicha! Dobrodružné, adrenalinové nebo pohodové loučení se svobodou, bude to pořádný nářez.

Nezapomenutelná rozlučka pro ženicha

Loučení se svobodou je mimořádná událost a je potřeba si to pořádně užít. Rozmyslete si, zda to bude dobrodružná rozlučka, pohodová nebo s pořádnou porcí adrenalinu. Loučení se svobodou může být koncipováno se zaměřením pouze na budoucího ženicha, nebo si to užijete všichni společně. 

Týmové loučení se svobodu

Můžeme vám nabídnout týmové zážitky, které si společně pořádně užijete. Pokud se chystáte pořádně rozšoupnout, vydejte se s námi do Slovinska nebo Itálie na úžasný canyoning. Během 2 - 3 dnů strávených v kouzelném prostředí kaňonů, budeme skákat do průzračných jezírek, sjíždět přírodní tobogány, slaňovat, zkrátka zažijete velkolepé dobrodružství, které každý večer v kempu u piva oslavíme.

Oblíbenou rozlučkou jsou únikové hry a to především ve stylu Pevnosti Boyard. Nejlepší najdete v Praze pod názvem Prison Island, v Terezíně, Týmovku v Jihlavě a netradiční na tvrzi Malešov pod názvem King dome Come, kterou navíc umíme připravit s nocováním ve středověkém kempu. Můžete vybírat i z nabídky únikové místnosti, pouze v Praze můžeme zajistit více her na jednom místě. 

Kdo trefí budoucího ženicha, aneb pořádná paintballová bitva. Tradiční rozlučkou je sjíždění řeky na raftech, ale pokud neplánujete prolít litry alkoholu, doporučujeme vydat se na řeku s paddleboardy

Rozlučka s vůní benzínu, připravíme pro vás jízdy na okruhu, v terénu, supersporty, monstrózní auta. Netradiční rozlučka v podobě plavby na plachetnicích a nebo dokonalý canyoning, ale to už je potřeba větších investic.

Rozlučka se zážitkem pro ženicha

Sólo pro ženicha, aneb zážitek jako doplněk k rozlučce. Asi nejčastějším zážitkem, který se pro budoucího ženicha pořizuje je tandemový seskok a nejlépe zavázat oči a dopravit na místo, to je potom pěkný překvapení, ale pro ženicha už není cesty zpět :-). Dalším oblíbeným zážitkem jsou sportovní auta, ale jakýkoliv zážitek z naší nabídky jistě dobře poslouží jako doplněk k pořádné pařbě.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.