Rozlučka se svobodou pro ženicha

Víme jak připravit nezapomenutelnou rozlučku se svobodou pro ženicha! Dobrodružné, adrenalinové nebo pohodové loučení se svobodou, bude to pořádný nářez.

Nezapomenutelná rozlučka

Loučení se svobodou je mimořádná událost a je potřeba si to pořádně užít. Rozmyslete si, zda to bude dobrodružná rozlučka, pohodová nebo s pořádnou porcí adrenalinu. Loučení se svobodou může být koncipováno se zaměřením pouze na budoucího ženicha, nebo si to užijete všichni společně. 

Týmové loučení se svobodu

Můžeme vám nabídnout týmové zážitky, které si společně pořádně užijete. Pokud se chystáte pořádně rozšoupnout, vydejte se s námi do Slovinska nebo Itálie na úžasný canyoning. Během 2 - 3 dnů strávených v kouzelném prostředí kaňonů, budeme skákat do průzračných jezírek, sjíždět přírodní tobogány, slaňovat, zkrátka zažijete velkolepé dobrodružství, které každý večer v kempu u piva oslavíme.

Vřele doporučujeme surfování v Surf aréně Praha. Vše co potřebujete je na jednom místě, jídlo pití a pořádná porce zábavy na surfovacím prkně. Voda není to pravé, v podobném duchu funguje program ve větrném tunelu, opět s kompletním servisem. 

Velmi oblíbenou rozlučkou jsou únikové místnosti, především Prison Island inspirovaný televizní hrou Pevnost Boyard, nabízí kompletní zázemí s posezením. Podobně je tomu v Endorfinu, kde si můžete vybrat z 5 únikových her, občerstvení a hlavně dobré pití samozřejmě zajistíme. 

Kdo trefí budoucího ženicha, aneb pořádná paintballová bitva. Tradiční rozlučkou je sjíždění řeky na raftech, ale pokud neplánujete prolít litry alkoholu, doporučujeme vydat se na řeku s paddleboardy

Rozlučka se zážitkem pro ženicha

Sólo pro ženicha, aneb zážitek jako doplněk k rozlučce. Asi nejčastějším zážitkem, který se pro budoucího ženicha pořizuje je tandemový seskok a nejlépe zavázat oči a dopravit na místo, to je potom pěkný překvapení, ale pro ženicha už není cesty zpět :-). Dalším oblíbeným zážitkem jsou sportovní auta, ale jakýkoliv zážitek z naší nabídky jistě dobře poslouží jako doplněk k pořádné pařbě.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.