Supersporty

Půjčujeme nejrychlejší supersporty! Řízení nebo svezení v super rychlém autě na dálnici, polygonu i na velkém okruhu. Nabízíme ikonické Ferrari, Lamborghini, Porsche a další super auta.

Co je to supersport?

Supersport je super výkonný automobil. Výrobci navrhují a optimalizují tyto vozy pro rychlost, zrychlení, brzdění a samozřejmě pro perfektní ovladatelnost. Nezapomíná se na zábavnost, řidič si jízdu za volantem zkrátka musí užívat. Téměř každá automobilka má speciální divizi, která navrhuje sportovní auta dané značky. 

Supersporty jako dárek

Nejoblíbenější dárek zejména pro muže, kdo by nechtěl řídit super rychlé auto? Půjčujeme luxusní supersporty, které můžete řídit nebo usednout na sedadlo spolujezdce. Sportovní auta půjčujeme na dálnici, polygonu, na okruhu a na letišti. Nabízíme krátkodobé pronájmy i zapůjčení třeba na víkend.  V nabídce máme i Ariel Atom, jeden z nejrychlejších supersportů na světě.

Jaké supersporty u nás najdete?

Nejoblíbenější značkou je Ferrari, tento vůz vám půjčíme na dálnici v Praze, Ostravě, Olomouci a v Brně. Ferrari 488 Spider půjčujeme na polygonu v Příbrami. Ferrari má pohon na zadní kola, v nabídce máme samozřejmě pouze červená auta této lukrativní značky.

Druhým nejoblíbenějším autem, které půjčujeme je americký Ford Mustang. Klasickou verzi si můžete pronajmout v Brně, Olomouci, Ostravě a v Brně. V těchto lokalitách se jedná o krátkodobý pronájem na dálnici. V Olomouci a v Českém Krumlově pronajímáme Mustanga na 24 hodni, na víkend a v případě zájmu i na delší období. Vrcholem nabídky je jízda v Mustangu Shelby GT350 v Praze, garantujeme, že tohle bude ta nejlepší jízdy ve vašem životě, to auto je zkrátka dokonalé.

Třetí v pořadí oblíbenosti je Lamborghini Gallardo. Automobil této značky půjčujeme pouze na krátkodobé pronájmy a vždy na dálniční jízdu. Lamborghini vám půjčíme v Brně, Ostravě, Olomouci a v Praze. Nejrychlejší Lamborghini nabízíme v Praze s označení Gallardo 570 Superleggera. Ještě rychlejší Lamborghini najdete v Olomouci, jedná se o skvělé Lamborghini Hurakán.

Rally ikona Subaru WRX STi, říká se, že je to auto pro opravdové řidiče. Nejnovější a zároveň poslední model Subaru STi vám půjčíme v Praze při dálniční jízdě. Preferujete raději okruh, není problém, Japonskou ikonu si můžete užít na polygonu Most a polygonu Brno. Subaru vám půjčíme i v České Krumlově a to ne ledajaké, ale rovnou speciál s pořádnou kanonádou ze závodních výfuků. A, že se jedná o opravdu velký zážitek, svědčí recenze zákazníků, kteří měli tu čest, tuhle bestii řídit.

Nemůže chybět Porsche 911, které vám půjčíme na dálniční jízdu v Praze. Jízdu v Porsche vám nabídneme také na polygonu v Brně a na polygonu Most.

Nejrychlejším supersportem v naší nabídce je Ariel ATOM, zrychlení z 0 na 100 km/h za 2,9 sekund je absolutně šílené. Tohoto rychlíka si můžete vyzkoušet na letišti Kámen u Pelhřimova a v Trenčíně.

A to není vše, občas se u nás objevují i další supersporty jako je Nissan nebo třeba Camaro. Nabízíme také srovnávací jízdy, vyzkoušíte si dva a více supersportů.

Kde jezdíme?

Jízdu v superportu si můžete užít na dálnici, na polygonu, ale i na velkém okruhu. Každá varianta má svoje nej. Zatímco dálniční jízdu koupíte za rozumné peníze a ve vysněném autě strávíte poměrně hodně času, na velkém okruhu si značně připlatíte. Rozhodně se nemusíte bát, že si dálniční jízdu neužijete, naopak, recenze zákazníků jsou garancí skvělé jízdy i v běžném provozu.

Sportovní auto na víkend

Kromě zážitkových jízd s instruktorem, nabízíme také dlouhodobější pronájmy vybraných supersportů. Nejoblíbenější variantou je pronájem na víkend. U delších pronájmů nabízíme pouze Camaro, Ford Mustang a Mercedes. Při převzetí vozu podepíšete nájemní smlouvu, auto přebíráte a vracíte vždy s plnou nádrží. Je zakázána jízda na okruhu a letišti, jinak se jízdě meze nekladou.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.