Jízda v Lamborghini

Chcete zažít nebo darovat jízdu v Lamborghini plnou vzrušení? Vyzkoušejte zážitkovou dálniční jízdu nebo jízdu na polygonu. Lamborghini můžete řídit nebo jízdu absolvovat jako spolujezdec.

Jízdu v Lamborghini můžete zažít ve více lokalitách po celé ČR. V každé lokalitě je vybraná ideální trasa pro maximální zážitek. Jízda v Lamborghini je ideálním zážitkovým dárkem pro všechny automobilové nadšence. Chcete ještě lepší zážitek, vyberte si z nabídky kombinaci jízd ve dvou supersportech.

Kde si můžete Lamborghini vyzkoušet?

Jízda Lamborghini Gallardo 570 v Praze probíhá na dálniční zážitkové trase, cestou projedete dva krátké tunely a vyzkoušíte si zrychlení na plný plyn. V Praze se pořádají také večerní jízdy po osvětlené dálnici, zažijete tak o chlup lepší zážitek z jízdy.

Jízda Lamborghini v Brně, v Olomouci a v Klimkovicích u Ostravy, probíhá po dálnici. Vyzkoušejte si jaké to je, sešlápnout plynový pedál na podlahu a nechat za sebou všechna auta. V Ostravě navíc zažijte jízdu v tunelu, který ještě více umocní nádherný zvuk desetiválce Lamborghini Gallardo 560.

Lamborghini se v České republice na okruhu nepůjčuje.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.