Jízda v Lamborghini

Zážitková jízda v Lamborghini Gallardo nebo Huracán po dálnici i na polygonu. Supersport značky Lamborghini můžete řídit nebo zážitek absolvovat jako spolujezdec. Půjčíme vám ikonu mezi sportovními auty s výkonem až 610 koní.

Úžasné Lamborghini Gallardo

Značku Lamborghinini založil v roce 1962 Ferruccio Lamborghini, je tak zřejmé, jak vzniklo pojmenování této ikonické značky. Lamborghini je v současné době součástí koncernu Volkswagen. Nicméně výroba zůstává v Itálii odkud se dováží do celého světa.

Lambo jedině s dvanáctiválcem a s výkonem nad 500 koní, v naší nabídce najdete Gallardo 560 a 570 Superleggera. Označení je podle počtu koníků, můžete si u nás vyzkoušet super stroj o výkonu 570 koní. Jízdu v Lamborghini si můžete vyzkoušet ve více lokalitách po celé ČR. Je to málo, tak co třeba Lamborghini Huracán s výkonem 610 koní!

Kde si můžete Lamborghini vyzkoušet?

Jízda Lamborghini Gallardo 570 v Praze probíhá na dálniční zážitkové trase, cestou projedete dva krátké tunely a vyzkoušíte si zrychlení na plný plyn. V Praze se pořádají také večerní jízdy po osvětlené dálnici, zažijete tak o chlup lepší zážitek z jízdy. To samé platí pro jízdu v Brně, v Olomouci a v Klimkovicích u Ostravy. Vyzkoušejte si jaké to je, sešlápnout plynový pedál na podlahu a nechat za sebou všechna auta. V Ostravě navíc zažijte jízdu v tunelu, který ještě více umocní nádherný zvuk desetiválce Lamborghini Gallardo 560.

Jízda v Lamborghini na uzavřeném polygonu

Nechcete jezdit v běžném provozu a nevadí vám, že si připlatíte, vyberte si jízdu na polygonu. Polygony najdete v areálu Autodromu Most a Autodromu Brno. Délka okruhu je cca 1 200 metrů. Vrcholem nabídky je jízda v Lamborghini na Masarykově okruhu! Hledáte jiný supersport, navštivte kategorii SUPERSPORTY.

Historie značky Lamborghini

Italskou společnost Automobili Lamborghini S.p.A, kterou všichni známe pod zkráceným názvem Lamborghini, založil v roce 1916 Ferruccio Lamborghini. V současné době spadá pod koncern Volkswagen. Prvním sériovým autem této značky bylo Lamborghini 350GT s výkonem 350 koní. Přelomem bylo uvedení Lamborghini Gallardo, které je i v dnešní době skvělým supersportem. Lamborghini vždy poháněl dvanáctiválcový motor s pohonem 4x4 a tak tomu je i u současných modelů.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.