Jízda v Lamborghini

Zážitková jízda v Lamborghini Gallardo nebo Huracán po dálnici i na polygonu. Supersport značky Lamborghini můžete řídit nebo zážitek absolvovat jako spolujezdec. Půjčíme vám ikonu mezi sportovními auty s výkonem až 610 koní.

Úžasné Lamborghini Gallardo

Značku Lamborghinini založil v roce 1962 Ferruccio Lamborghini, je tak zřejmé, jak vzniklo pojmenování této ikonické značky. Lamborghini je v současné době součástí koncernu Volkswagen. Nicméně výroba zůstává v Itálii odkud se dováží do celého světa.

Lambo jedině s dvanáctiválcem a s výkonem nad 500 koní, v naší nabídce najdete Gallardo 560 a 570 Superleggera. Označení je podle počtu koníků, můžete si u nás vyzkoušet super stroj o výkonu 570 koní. Jízdu v Lamborghini si můžete vyzkoušet ve více lokalitách po celé ČR. Je to málo, tak co třeba Lamborghini Huracán s výkonem 610 koní!

Kde si můžete Lamborghini vyzkoušet?

Jízda Lamborghini Gallardo 570 v Praze probíhá na dálniční zážitkové trase, cestou projedete dva krátké tunely a vyzkoušíte si zrychlení na plný plyn. V Praze se pořádají také večerní jízdy po osvětlené dálnici, zažijete tak o chlup lepší zážitek z jízdy. To samé platí pro jízdu v Brně, v Olomouci a v Klimkovicích u Ostravy. Vyzkoušejte si jaké to je, sešlápnout plynový pedál na podlahu a nechat za sebou všechna auta. V Ostravě navíc zažijte jízdu v tunelu, který ještě více umocní nádherný zvuk desetiválce Lamborghini Gallardo 560.

Jízda v Lamborghini na uzavřeném polygonu

Nechcete jezdit v běžném provozu a nevadí vám, že si připlatíte, vyberte si jízdu na polygonu. Polygony najdete v areálu Autodromu Most a Autodromu Brno. Délka okruhu je cca 1 200 metrů. Nejedná se o velký závodní okruh zmíněných areálů. Jelikož je pronájem velkých okruhů finančně velmi náročný, je polygon prakticky jedinou možností, kde si můžete užít supersport na uzavřeném prostoru.

Historie značky Lamborghini

Italskou společnost Automobili Lamborghini S.p.A, kterou všichni známe pod zkráceným názvem Lamborghini, založil v roce 1916 Ferruccio Lamborghini. V současné době spadá pod koncern Volkswagen. Prvním sériovým autem této značky bylo Lamborghini 350GT s výkonem 350 koní. Přelomem bylo uvedení Lamborghini Gallardo, které je i v dnešní době skvělým supersportem. Lamborghini vždy poháněl dvanáctiválcový motor s pohonem 4x4 a tak tomu je i u současných modelů.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.