Subaru WRX STi

Vyzkoušejte jaké to je řídit rally ikonu Subaru WRX STi, žádné jiné auto nemá tak blízko k závodním speciálům. Zážitková jízda v Subaru WRX STi pro všechny fanoušky rally.

Subaru WRX STi

Když se řekne Subaru, každý si hned představí rally legendu, která vyhrávala co mohla. Subaru zůstává zážitkovým autem bez zbytečné elektroniky. Naše Subaru je vždy modré, jinak to snad u této značky nejde a pokud chcete zjistit, proč se o Subaru WRX STi říká, že je to poslední auto pro opravdové řidiče, máte jedinečnou možnost, stačí si jen vybrat.

Jízda v Subaru WRX STi v Praze probíhá na dálnici, kde si vyzkoušíte zrychlení a neskutečnou stabilitu v zatáčkách. V Praze se jezdí posledním modelem 2019. Další Subaru v Evropě už nebude, tak si ho vyzkoušejte dokud ho v nabídce máme.

Jízda v Subaru WRX STi na polygonu v Brně a nově také na polygonu v areálu Autodrom Most. Auto zrozené pro rally si lépe vyzkoušíte na polygonu, kde na poslední model Subaru WRX STi čekají ostré zatáčky.

Jízda v upraveném speciálu Subaru WRX STi v Českém Krumlově probíhá na okresní silnici, kde si naplno vyzkoušíte, co naše bestie dovede. Můžete se těšit na pořádnou kanonádu ze závodních výfuků a v závěru jízdy, zažijete adrenalinové svezení. Jízda se Subaru v Českém Krumlově, patří k nejlépe hodnoceným zážitkům. Hledáte jiný supersport, navštivte kategorii SUPERSPORTY.

 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.