Jízda v Porsche

Jízda v Porsche na dálnici i na velkém okruhu Autodromu Most a Brno. Dokonalý zážitek za volantem nebo na místě spolujezdce v super rychlém automobilu značky Porsche.

Zážitky v Porsche

Usedněte za volant Porsche 911 v úpravě GT3, nebo tento zážitek věnujte jako dárek. Jízda Porsche v Praze probíhá v běžném provozu na okresní silnici a dálnici. Nemusíte se bát, že si Porsche pořádně nevyzkoušíte, zážitková trasa je vybrána pro maximální zážitek z jízdy s minimem provozu.

Vyberte si denní jízdu, kde budete čelit obdivným pohledům ostatních řidičů. Během jízdy si vyzkoušíte plnou akceleraci Porsche a zejména při průjezdu tunelem se jedná o krásný akustický zážitek. Vybrat si můžete také večerní a noční jízdu, kdy budete na osvětlené dálnici téměř sami.

Jízda v Porsche na polygonu v Brně a na polygonu v areálu Autodrom Most, je jedinečnou možností, jak si ikonický sportovní vůz vyzkoušet na uzavřené trati. Vrcholem nabídky je jízda v Porsche na Masarykově okruhu a na velkém okruhu Autodromu Most! Hledáte jiný supersport, navštivte kategorii SUPERSPORTY.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.