Jízda ve Ferrari

Jízda ve Ferrari na plný plyn, vyzkoušejte si úžasný červený supersport ve více lokalitách👍. Zážitková jízda ve Ferrari je ideálním zážitkovým dárkem pro všechny automobilové nadšence, kdo by nechtěl řídit super rychlé auto?

Jaké Ferrari jsou v nabídce?

Ferrari 458 Italia pohání zážehový osmiválec o výkonu 570 koní, zrychluje z 0 na 100 km/h za 3,4 sekundy. Tento supersport si můžete vyzkoušet v Praze, Brně, Ostravě nebo v Olomouci.

Ferrari 488 Spider pohání zážehový osmiválec o výkonu 680 koní, zrychluje z 0 na 100 km/h za rovné 3 sekundy. Jízdu ve Ferrari 488 Spider můžete zažít na polygonu v Příbrami.

Ferrari F149 pohání zážehový, vidlicový osmiválec uložený podélně před zadní nápravou o objemu 4,3 litru. Motor poskytuje výkon 489 koní a kroutící moment 505 Nm. Z  0 na 100 km/h za 3,6 sekundy. Ferrari F149 můžete zažít i s otevřenou střechou a to je pak ještě větší nářez. Tento automobil si můžete vyzkoušet v Praze.

Kde je možné automobil značky Ferrari vyzkoušet?

Jízdu ve Ferrari můžete zažít ve více lokalitách po celé ČR. V každé lokalitě je vybraná ideální trasa pro maximální zážitek. Rádi byste si Ferrari vyzkoušeli na okruhu? Jedinečnou příležitostí je jízda na polygonu v Příbrami. Nicméně dálniční jízda má tu výhodu, že v supersportu strávíte více času a můžete si užívat obdivné pohledy ostatních řidičů a nemusíte se obávat, i na dálnici si vyzkoušíte zrychlení na plný plyn a věřte, je to velký zážitek. Na Moravě si můžete půjčit Ferrari 458 Italia, v Čechách máme v nabídce kromě 458 Italia, také Ferrari 488 Spider a Ferrari F149.

Pro koho je jízda ve Ferrari vhodná?

Jelikož si můžete vybrat zda budete Ferrari řídit nebo pojedete jako spolujezdec, je tento zážitek vhodný i pro děti od 150cm. V případě svezení doporučujeme polygon Příbram, kde vás česká největší adrenalin na místě spolujezdce. U dálničních jízd je větší zážitek řízení, k tomu samozřejmě potřebujete řidičský průkaz.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.