Jízda ve Ferrari

Hledáte zážitkovou jízdu ve Ferrari jako dárek, nebo si sami chcete tento úžasný italský supersport vyzkoušet. U nás můžete Ferrari řídit nebo zažít jízdu na sedadle spolujezdce. Jezdíme na polygonu a na dálnici, v Čechách i na Moravě.

Jaké Ferrari si můžete půjčit?

Ferrari 458 Italia pohání zážehový osmiválec o výkonu 570 koní, zrychluje z 0 na 100 km/h za 3,4 sekundy. Tento supersport si můžete vyzkoušet v Praze, Brně, Ostravě nebo v Olomouci.

Ferrari 488 Spider pohání zážehový osmiválec o výkonu 680 koní, zrychluje z 0 na 100 km/h za rovné 3 sekundy. Jízdu ve Ferrari 488 Spider můžete zažít na polygonu v Příbrami.

Ferrari F149 pohání zážehový, vidlicový osmiválec uložený podélně před zadní nápravou o objemu 4,3 litru. Motor poskytuje výkon 489 koní a kroutící moment 505 Nm. Z  0 na 100 km/h za 3,6 sekundy. Ferrari F149 můžete zažít i s otevřenou střechou a to je pak ještě větší nářez. Tento automobil si můžete vyzkoušet v Praze.

Italský hřebec ve více lokalitách

Jízdu ve Ferrari můžete zažít ve více lokalitách po celé ČR. V každé lokalitě je vybraná ideální trasa pro maximální zážitek. Rádi byste si Ferrari vyzkoušeli na okruhu, máte pouze jednu možnost a to je jízda na polygonu v Příbrami. Nicméně dálniční jízda má tu výhodu, že v supersportu strávíte více času a můžete si užívat obdivné pohledy ostatních řidičů a nemusíte se obávat, i na dálnici si vyzkoušíte zrychlení na plný plyn a věřte, je to velký zážitek. Na Moravě si můžete půjčit Ferrari 458 Italia, v Čechách máme v nabídce kromě 458 Italia, také Ferrari 488 Spider a Ferrari F149.

Komu jízdu věnovat jako dárek?

Jelikož si držitel poukazu na jízdu může vybrat zda budete řídit nebo pojedete jako spolujezdec, je zážitek vhodný i pro děti od 150cm. V případě jízda na místě spolujezdce, doporučujeme polygon Příbram, svezení od zkušeného pilota, je zde velký adrenalin. U dálničních jízd je větší zážitek řízení, ale k tomu potřebujete řidičský průkaz sk.B.

Na přehledných úsecích dálnice si může vyzkoušet zrychlení pod plným plynem! Zatáčky si naopak více užije na polygonu Autodromu Most, Autodromu Brno a v Příbrami. Vrcholem nabídky je jízda ve Ferrari na Masarykově okruhu! Hledáte jiný supersport, navštivte kategorii SUPERSPORTY.

Něco málo o značce Ferrari

Ferrari je italská značka, která proslula účastí v závodech Formule 1. Historicky nejslavnějším jezdcem stáje Ferrari je Niky Lauda. Firmu založil automobilový závodník Enzo Ferrari, v té době byla součástí koncernu Fiat. V současné době sídlí Ferrari v italském městě Maranello. První vyrobený vůz bylo fantastické Ferrari 250 GTO.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.