Jízda Mustangem

Chcete zažít nebo darovat jízdu Mustangem plnou vzrušení? Užijte si s námi zážitkovou jízdu na dálnici nebo na okruhu. Ford Mustang můžete řídit nebo jízdu absolvovat jako spolujezdec.

Ford Mustang je tak trochu jiný supersport. Oproti svým konkurentům je to pořádný kus auta. O dynamiku Mustangů se stará osmiválec s obrovským výkonem. U Fordu Mustang oceníte zejména charakter vozu a nádherný zvuk. V nabídce máme klasické Mustangy i jednu perlu a tou je neskutečná Shelbyna GT350. Mustangy půjčujeme v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě a v Českém Krumlově. Pokud nevlastníte řidičský průkaz, svezení pro vás bude jistě také neopakovatelným zážitkem.

Jaké Mustangy máme v nabídce?

Ford Mustang GT 5.0 je klasika, kterou můžete potkat na českých silnicích a rozhodně Mustanga nepřehlédnete. Americkou ikonu pohání osmiválec s výkonem 435 koní. Řazení je automatické, abyste se mohli plně koncentrovat na samotnou jízdu. Maximální točivý moment je 545 Nm a maximální rychlost 300 km/h. Auto půjčujeme v Brně, Ostravě a v Olomouci.

Ford Mustang GT Roush je upravený kompresorem a dalším oficiálním a homologovaným systémem na zvětšení výkonu až na neuvěřitelných 727 koní. Dále má upravený podvozek, který je nastavený tak, aby tento výkon ideálně zvládal spolu s novým a uzpůsobeným brzdným systémem, který dokáže bezpečně zkrotit tuto šelmu. Naleznete zde i automatickou převodovku, díky které se můžete plně věnovat zážitku z jízdy. Jedná se tedy o klasického Mustanga s řadou vylepšení, půjčit si ho můžete v Českém Krumlově.

Ford Mustang Shelby GT350, trochu jiná liga, na rozdíl od klasického Mustangu, tento skvost asi na českých silnicích nepotkáte, ale můžete ho řídit nebo zažít nezapomenutelnou jízdu na sedadle spolujezdce. Americkou ikonu Ford Mustang Shelby GT350 pohání osmiválec 5,2 l s výkonem 533 koní. Maximální točivý moment je 581 Nm a maximální rychlost 300 km/h. Zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,2 sekundy, řazení je manuální. Za zmínku také stojí závodní sedačky RECARO. Tohoto Mustanga si můžete půjčit v Praze a vřele doporučujeme tento neuvěřitelný supersport zažít.

Hledáte jiný supersport, navštivte kategorii SUPERSPORTY.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.