Autodrom Most

Autodrom Most je závodní okruh v Ústeckém kraji. Na velkém okruhu se pořádají i zážitkové jízdy, které najdete v naší nabídce. Chcete se projet v Porsche, v závodním BMW a dalších sportovních autech na velkém okruhu nebo jízdu věnovat jako dárek?

Autodrom Most program

Co můžete dělat na Autodromu Most? Kromě sledování závodů si sami můžete vyzkoušet řídit závodní auto, účastnit se kurzu sportovní jízdy, nebo v průběhu volných jízd, si okruh projet ve vlastním autě. Na malém okruhu doporučujeme všem méně zkušeným řidičům školu smyku

Autodrom Most parametry

Velký okruh je dlouhý 4 212 metrů a široký 12 - 14 metrů. Během jízdy na vás čeká 21 zatáček, z toho 9 levých a 12 pravých. Nejdelší rovinka kde si vyzkoušíte maximální výkon auta je dlouhá 792 metrů. Průměrné časy jsou kolem dvou minut, nejrychlejší jezdci to zvládnou ještě o 30 sekund rychleji. 

Jízda na okruhu jako dárek

Pokud hledáte dárek pro automobilové nadšence, jízda na okruhu je ten pravý dárek. Na velkém okruhu nabízíme kurz sportovní jízdy s vlastním vozem, nebo zážitkové jízdy. Půjčíme vám závodní BMW, cestovní Porsche, Toyotu Yaris a další skvělá auta. Vrcholem nabídky je možnost stát se automobilovým závodníkem na zkoušku.

Malý okruh

Na malém okruhu se primárně pořádá škola smyku, jedná se o nejmodernější areál v ČR. Na malém okruhu se také pořádají zážitkové jízdy. Doporučujeme především Subaru vs Mitsubishi. Můžete si zde půjčit i Ferrari nebo Lamborghini, ale pro tyto supersporty je vhodnější velký okruh nebo dálnice. Ferrari půjčujeme pouze na dálnici v Praze, nebo na Masarykově okruhu v Brně. 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.