Masarykův okruh

Masarykův okruh neboli Autodrom Brno je největší závodní okruh v České republice. Na Masarykově okruhu se tradičně pořádají významné motoristické akce, ale víte, že si na velkém okruhu můžete půjčit závodní auto, supersporty, nebo se v rámci volných míst projet po okruhu vlastním autem.

Co můžete zažít na Masarykově okruhu?

Na Masarykův okruh se můžete vydat sledovat závody aut i motorek, ale kromě pasivní role diváka, můžete i lecos na okruhu zažit aktivně jako řídič nebo spolujezdec. Nejlevnější variantou jak poznat Masarykův okruh z kokpitu automobilu je v rámci volných jízd, kam se můžete vydat kdokoliv s vlastním automobilem, ale pokud chcete zažít něco víc, využijte půjčovny závodních aut nebo supersportů.

Největší zážitek je zcela jistě z kokpitu závodního speciálu BMW. V rámci testovacích jízd usednete za volant závodního auta a společně s instruktorem si vyzkoušíte adrenalinovou jízdu a prověříte si své řidičské umění. Chcete ještě něco víc? Pak je tu program ZÁVODNÍKEM NA ZKOUŠKU, největší zážitek, který lze na velkém okruhu zažít. Nabízíme unikátní příležitost účastnit se jako pilot závodního speciálu závodu série LE BRNO a když to dobře dopadne, cikne i medajle.

Masarykův okruh délka

  • délka tratě 5 403 m
  • šířka závodní tratě 15 m
  • nejdelší rovina 636 m
  • nejkratší rovina 35 m
  • počet zatáček 14, z toho 8 pravých a 6 levých

Nejčastější otázky k jízdě na Masarykově okruhu

Jezdí se skutečně na velkém okruhu?

samozřejmě, jízda je skutečně na velkém závodním okruhu

Budu auto opravdu řídit?

ano, auto můžete řídit nebo se nechat svézt od zkušeného instruktora

Jak je to s pojištěním?

Podmínky najdete u jednotlivých nabídek, na okruhu neplatí havarijní ani povinné pojištění, nicméně u některých jizd provozovatel nabízí vlastní pojištění zážitku.

Mohu si vzít na okruh doprovod?

ano, okruh je volně přístupný, nicméně pouze na divácká místa. Jedno divácké místo je přímo nad boxy, kde můžete sledovat průjezdy na nejdelší rovince okruhu.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.