Únikové hry Praha

Únikové hry v Praze různých žánrů, nabízíme hororové, dětské i venkovní únikovky, stačí si jen vybrat a zábava může začít, dokážete uniknout?

Únikové hry v Praze pro odvážné i pro celé rodiny. Naše únikové místnosti jsou na špičkové technické úrovni. Můžete se pokusit uniknout z domu duchů, ze středověkého žaláře, nebo objevit tajemství Wonderlandu.

Jaké únikové hry si můžete v Praze zahrát? 

Únikovou hru Wonderland si užijí nejen děti, ale i zkušení hráči. Před dětmi se otevře nevšední pohádková země, dospělým pak nabídne atmosféru fantasy filmů.

Hry inspirované slavnými filmy Titanic a Star Wars. U obou her je kladen na autentičnost prostředí, doporučujeme i pro děti od 12 let, Star Wars je vhodná i pro mladší.

Hororová úniková hra Saw inspirovaná slavným filmem, kde je vaším úkolem obelstít nastražené pasti. Ještě strašidelnější je Dům duchů, kde je vaším úkolem vyřešit záhadu a hlavně uniknou ze strašidelného domu. No a vůbec ta nejstrašidelnější je pouze pro silné povahy. Poltergeist je považována za jednu z nejděsivějších her v Evropě.

Jak moc je děsivý historický žalář se přesvědčíte při hře Útěk ze žaláře a nebudete tam sami, hlídat vás bude strašlivý žalářník, dokážete mu uniknout?

Podívejte se na kompletní nabídku únikových her.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.