Vánoční dárek pro muže

Vybrali jsme nejlépe hodnocené a nejprodávanějších zážitky, které doporučujeme jako vánoční dárek pro muže a přidali k tomu pár tajných tipů. Budou to opět krásné Vánoce plné emocí.

Tipy na vánoční dárek pro muže

Téměř každý zážitek je vhodný jako vánoční dárek, kompletní nabídku najdete v kategorii zážitky po muže. Na této stránce doporučujeme 10 nejlepších zážitků na základě hodnocení zákazníků a našich zkušeností, to ovšem neznamená, že byste měli vybírat pouze z top 10. Mezi nejlepšími zážitky najdete samozřejmě hodně motoristických, většina chlapů zkrátka auta miluje. 

Pro automobilové fanoušky

Jízda ve Ferrari je sázka na jistotu, ještě se nestalo, že by se tento zážitek někomu nelíbil. V prvé řadě je třeba si uvědomit, komu chceme zážitek ve Ferrari věnovat. Zážitek je vhodný pro ty, co chtějí zažít na vlastní kůži, jaké to je řídit Ferrari. Nejedná se tedy o žádné bláznění za volantem, akceleraci a větší rychlost si samozřejmě užije, ale jízdu smykem nebo na hraně určitě ne.

Na výběr máte dálniční jízdu nebo polygony. Nejvhodnějším polygonem je Dlouhá Lhota u Příbrami. V nabídce najdete i jiné skvělé supersporty, stačí si jen vybrat, po čem mužské srdce touží. 

Pro muže, kteří touží po ostré jízdě máme v nabídce skvělou závodní buggy na autokrosovém okruhu ve 4 lokalitách. Zážitek si užijí především dobrý řidiči, zvládnou divoký stroj na šotolině, není vůbec jednoduché. To ovšem neznamená, že by to byl zážitek jakkoliv limitovaný, každý kdo vlastní řidičský průkaz sk. B, to může zažít.

Ze šotoliny na asfalt, aneb jízda závodním speciálem BMW na okruhu. V rámci testování závodního týmu, máme domluvené zážitkové jízdy pro širokou veřejnost. Usednete za volant závodního auta a společně s instruktorem zažijete ostrou jízdu na závodním okruhu Autodromu Most a Brno. Chcete ještě lepší zážitek, darujte produkt Závodníkem na zkoušku. Posadíme ho do stejného auta, na stejném okruhu, ale tentokrát to nebude testovací jízda, ale rovnou amatérky závod se vším všudy..

Pro fanoušky rallye máme v nabídce skvělé zážitky. Řízení Subaru WRX STi v Českém Krumlově, nebo Mitsubishi Lancer Evo ve 4 lokalitách, je naprostou jistotou spokojenosti. To samé platí u rallye zážitku v Plzni, který se naopak koná na letišti se závodními speciály Ford Fiesta. Chybu rozhodně neudáte ani v případě zakoupení zážitku Subaru vs Mitsubishi na polygonu Most a Brno. Prohlédněte si kompletní nabídku rallye zážitků

Adrenalin pod stromečkem

Ne, nebojte se, nic na ně nevyskočí při rozbalování, ale trochu toho adrenalinu zažijí, až zjistí co je čeká. Tandemový seskok, největší adrenalinový zážitek, ale u nás pouze u největších profesionálů disponujících nejmodernější technikou. Je to naprosto úžasný zážitek a navíc zažijete 3 v1, vyhlídkový let, volný pád a let na padáku. Alternativou je bungee jumping z mostu nebo jeřábu.

Pro ty co si na tandemový seskok netroufnou, doporučujeme simulátor volného pádu ve Větrném tunelu. Náš tajný tip na adrenalinový dárek je skvělý flygoarding, který umožňuje let nad vodou. Z trochu jiného soudku jsou strašidelné únikové hry, máte doma nebojsu, tak tady se rozhodně bát bude.

Neuvěřitelný letecký simulátor

Je fanouškem létání, darujte letecký simulátor. Dnešní spíše trenažery jsou neuvěřitelně autentické s plně funkčními replikami kokpitů. V nabídce najdete simulátory stíhaček a dopravních letadel. Zatímco u stíhaček zažije vzdušné souboje, u dopravních letadel se bude učit létat. Na simulovat je možné i různé poruchy i počasí.

Vybrat si z může ze stovek letišť po celém svět, které jsou samozřejmě také autentické. Vrcholem nabídky je jeden z nejreálnějších leteckých simulátorů na světě, který má kokpit dokonce až pro 10 osob. Tento simulátor najdete v Praze, nicméně neméně povedený si může užít i v Brně. 

Opravdovým pilotem

Zní to trochu neuvěřitelně, ale u nás může pilotovat skutečné letadlo. Většinou se pilotování ujme po startu a až do fáze přistávání, letadlo pilotuje. Nicméně nabízíme i unikátní zážitek, kde si vyzkouší dokonce i jeden vzlet a přistání. Na výběr máme několik letiště po celé ČR.

Tajné tipy na skvělý dárek

Kurz přežití není pro každého, ale kdo ho absolvuje, vrátí se s úsměvem na tváři. Canyoning je naprosto úžasný adrenalinový zážitek i pro celou rodinu. Užít si canyoning jezdíme hlavně do Slovinska, kde najdete nejkrásnější kaňony. Do přírody s námi může vyrazit i během zážitkového kurzu přežití.

Dokonalé únikové hry různých žánrů a obtížností. Fyzicky náročnější únikové hry ve stylu Pevnost Boyard, filmové, nebo třeba Poltergeist, jedna z nejstrašidelnějších únikovek na světě. Tipy na vánoční dárky si můžete na této stránce jednoduše filtrovat dle ceny i dle lokality. Hledáte také vánoční dárek pro děti nebo pro ženu, klikněte na odkaz TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY, kde si vyberete kategorii.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.