Vánoční dárek pro děti

Vybrali jsme nejlépe hodnocené a nejprodávanějších zážitky, které doporučujeme jako vánoční dárek pro děti. Není nic krásnější, než dětská radost z dárku pod stromečkem, budou to krásné Vánoce plné emocí.

Tipy na vánoční dárek pro děti

Nechcete stále dokola kupovat hračky a věci, které se všude jenom povalují? Znáte ten pocit, když uklízíte hmotný dárek ležící bez povšimnutí na podlaze pokojíčku, který si tak hrozně přáli? Darujte zážitek, ten se nikde neválí :-). Dárek budete mít navíc v krásném dárkovém balení a hlavně s originálním věnováním, které si sami můžete u nás vytvořit. A jaké jsou ty nejoblíbenější a nejlépe hodnocené zážitky, které udělají radost pod stromečkem.

Vánoční dárek pro děti

Nejpopulárnější dárky pro děti jsou simulátory a únikové hry. Počítačové hry děti lákají asi nejvíce, ale zahrát si na profesionálním simulátoru s replikou kokpitu, je nesrovnatelný zážitek. Příkladem je simulátor dopravního letadla BOEING 737NG. Tento simulátor plní sny všem dětem, které by si chtěli vyzkoušet jaké to je být pilotem dopravného letadla.

Dokonalý simulátor dopravního letadla s plně funkční replikou kokpitu je autentický zážitek, společně s instruktorem se proletí nad vybraným reálným městem. Naše simulátory slouží k výcviku pilotů, lze na nich dokonce simulovat požár na palubě a různé letecké katastrofy. Další alternativou jsou simulátory moderních i historických stíhaček, ale ty jsou vhodné spíše pro starší děti, jelikož sedí v kokpitu pouze pilot (majitel poukazu).  U leteckého simulátoru dopravního letadla je po celou dobu letu k dispozici instruktor.

Simulátor formule nebo závodního auta. Opět se posadí do repliky kokpitu a v případě simulátoru formule v Brně, je součástí zážitku i virtuální realita. Závodní simulátor v Praze je plně profesionální, na kterém trénují závodníci, blíže realitě to už zkrátka být nemůže.

Únikové hra pro malé i velké děti, stačí si jen vybrat. Pro mladší děti nabízíme Wonderland, Speleo zážitek, Prison Island a Star Wars. Poslední dvě jmenované únikové hry jsou i pro starší, především Prison Island je unikátní hra ve stylu Pevnost Boyard, jelikož je vám k dispozici 30 místností v jedné budově, obtížnost úkolů si sami můžete vybrat. 

Pro starší je tu Opus Magnum, Útěk ze žaláře nebo třeba strašidelný Dům Duchů. Pro největší odvážlivce máme připravenou jednu z nejstrašidelnějších her na světě Poltergeist, zde doporučujeme hrát až od 18 let.

Čokoládový svět, stejně jako ve filmu Karlík a továrna na čokoládu, navštívíte unikátní svět čokolády, dozvíte se jak se čokoláda vyrábí. Součástí návštěvy továrny na čokoládu je výroba čokoládového lízátka.

Zájezd do Legolandu nebo Disneylandu. Legoland je svět z kostiček lega, park je určen spíše pro mladší děti, najdete tu také atrakce adrenalinové. Disneyland může být i tak trochu předčasný dárek pokud se rozhodnete vyrazit na vánoční Disneyland, který je nádherně vyzdobený.

Svezení v BVP, jeden z nejprodávanějších zážitků, stačí se jen držet a užíte si jízdu po bývalém tankodromu. V nabídce najdete více army zážitků. 

Vánoční dárek pro teenagery

Škola smyku je velice užitečný zážitek, kurzem by měl projít každý začínající řidie. Během kurzu se zábavnou formou naučí zvládat krizové situace.

Únikové hry pro starší hráče, navštívit můžete Opus Magnum, Útěk ze žaláře nebo třeba strašidelný Dům Duchů. Pro největší odvážlivce máme připravenou jednu z nejstrašidelnějších her na světě Poltergeist, zde doporučujeme hrát až od 18 let. Prison Island, hra pro všechny věkové kategorie i pro celou rodinu.

Opět doporučujeme simulátory viz tip na dárek pro děti výše. Netradiční zážitek MODERÁTOREM NA ZKOUŠKU od profesionální společnosti, natočíte reportáže a vyzkoušíte si práci před kamerou. 

Svezení v autě, pokud ještě nemá řidičský průkaz, svezeme ho v supersportu, v Hummeru, nebo třeba ve speciálu Tatra. Stejně jako u mladších doporučujeme svezení v BVP. 

MagFed Paintball je vylepšená verze základní hry, Oproti klasické paintball hry se zde hraje s replikami zbraní a to sebou přináší revoluci této hry. Jelikož je nutné nabíjení jako ve skutečnosti přes zásobníky, vyžaduje hra podstatně více taktizování. 

Nevybrali jste si ten pravý dárek, zkuste jinou kategoiri VÁNOČNÍ DÁRKY

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.