BMW

Zažijte jízdu v závodním BMW na okruhu Autodrom Most, Masarykově okruhu nebo na letišti v Trenčíně. Dárek pro všechny automobilové fanoušky i fanynky, závodní BMW u nás skutečně řídíte.

Půjčujeme BMW

Jste fanouškem značky BMW? Nabízíme jízdu v závodním speciálu na okruhu nebo na letišti během testovacích jízd. Vrcholem nabídky je možnost stát se závodníkem ve vytrvalostním závodu Le Most, Le Brno, nebo Le Slovakiaring. Jedná se o volný pohár okruhových závodů se vším všudy.

V nabídce máme BMW 325i e92 s odlehčenou karosérií, řazení pomocí pádel pod volantem. Skvělé jízdní vlastnosti díky závodnímu podvozku, zvýšený výkon speciálu pomáhají ukočírovat šestipístkové brzdy Brembo. V autě je sedačka i pro instruktora, do auta může i úplný začátečník. Tento speciál půjčujeme během testování na okruhu Autodrom Most a Autodrom Brno, ale také na vytrvalostní závod, samozřejmě i s instruktorem na sedačce spolujezdce. 

Pouhých 1 200 kg vážící šestiválec BMW E46 s výkonem 200 koní, půjčujeme na letišti v Trenčíně. Na speciálu je řada úprav, odlehčená karosérie s integrovanou klecí, velké brzdy BREMBO, sportovní okruhový podvozek, závodní výfuk atd. Speciál zrychluje z 0 na 100 km/h za 5 sekund. 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.