Jízda v Nissan GTR

Jízda Nissanem GTR na dálnici přes dva krátké tunely, kde při sešlápnutí plynového pedálu naskakuje husí kůže. V Praze můžete zažít i jízdu na osvětlené dálnici a to je naprostá bomba, kterou zkrátka musíte vyzkoušet. Darujete půjčení sportovního auta Nissan GTR.

Půjčujeme Nissan GTR

Japonská střela je nejrychlejším pětimístným supersportem na světě, skoro by se dalo říct, že je to nejrychlejší rodinný vůz, ale místa na zadních sedačkách a v kufru moc není. U nás si můžete půjčit na zážitkovou jízdu Nissan GTR s výkonem 550 koní, který zrychluje z 0 na 100 km/h pod 3 sekundy!

Jízda probíhá na dálnici s nízkým provozem, abyste si mohli tento super stroj na plno vyzkoušet, sešlápnutí plynového pedálu až na podlahu je obrovský zážitek. Cestou minete dva krátké tunely, kde si užijte akustický zážitek. Po celou dobu jízdy je na sedadle spolujezdce zkušený instruktor, který dohlíží na bezpečnost jízdy. Do auta si můžete vzít až 2 spolujezdce na zadní sedačky.

Nissan GTR si můžete půjčit v Praze a než si svůj vysněný vůz nastartujete, dostanete možnost, prohlédnout si i ostatní supersporty v garáži a rozhodně je co obdivovat. 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.